Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel teszek jobbat: ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel teszek jobbat: ha megint én keresem, vagy ha várom, hátha ő is érdeklődik?

Figyelt kérdés
Szeretnék beszélni a kiszemeltemmel, már volt randink is, azóta szinte minden nap beszélünk, de ha egy ideig nem keres, alig bírom kivárni, hogy szóljon hozzám. Mivel teszek jobbat: ha már megint én írok neki, vagy kivárom, hogy ő keresse az én társaságomat? Kölcsönösnek érzem a vonzalmat, de nem akarom pont azzal elrontani, hogy esetleg túlzottan is futok utána... És az addig oké, hogy ha beszélni akarok vele, akkor szóljak hozzá, de nem tartom helyénvalónak, hogy már megint én kezdeményezzem a beszélgetést, viszont abban sem vagyok biztos, hogy nem pont arra vár, hogy majd én érdeklődöm, hogy mi van vele.
2016. dec. 20. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Azért nem jó, ha mindig te írsz, hagyd hogy hiányozz neki, és nem feltétlenül kell minden nap beszéljetek, mert ő neki is van más dolga is biztosan.


Én minden nap órákat beszéltem egy lánnyal, akivel távkapcsolatba kezdtük, de utána már untuk egymást, mert olyan sokat beszéltünk, hogy ellaposodott az egész, persze itt az is hozzájárult, hogy nem láttuk egymást 3 hónap alatt, csak kétszer.


Szerintem várj, amíg ír, mondjuk egy-két napot, aztán meglátod mi lesz.

2016. dec. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Találd meg az egyensúlyt! Vagyis néha ő keres, néha te, nagyjából egyenlő arányban. Ez nem jelenti feltétlenül azt, hogy ha most ő írt, akkor neked nem szabad. :)

Ha konkrét mondanivalód van, nyugodtan írj neki.

Az szokott idegesítő lenni, ha érzed a másikon, hogy nincs mit mondania, csak ontja a betűket, és egész nap nem hagy békét.

2016. dec. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 mikeXxX ***** válasza:
A kérdés ennél komplexebb ! Attól is függ mivel volt zárva egy beszélgetés illetve nem biztos hogy mindig zavarni akar de az is lehet nem akarja keresni a társaságod bár ezt kétlem ha nem ezt érzed de sok mindentől függ én szeretem ha keresnek is mert akkor tudom tényleg fontos vagyok ! f
2016. dec. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Te vagy az, Julcsi?
2016. dec. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 Nem, nem én vagyok Julcsi.
2016. dec. 20. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!