Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek ha lejárattak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ha lejárattak egy közösségben?

Figyelt kérdés

A főiskolára, ahova jártam, próbáltam megismerkedni az új elsősökkel. 18-19 éves lányok. Teljesen jó alap.

Az a baj, hogy bár az elején nagyon nyitottak, idővel képszakadás van és soha többé nem válaszolnak, vagy rám is mordulnak és letiltanak, stb.


Nos az a helyzet, hogy sokan mondták, hogy "terjednek rólam dolgok", hogy én "zaklatok" embereket, stb, illetve tudom, hogy a volt tanáraim is terjesztenek rólam pletykákat.


Mit tehetek ezek ellen?

Álljak ki magamért, keressem fel a tanárokat és "fenyítsem meg" őket, hogy ha rólam továbbra is ilyeneket terjesztenek jogi útra terelem a témát? Igenis járjak el a bulikra, stb.


Vagy felejtsem el ezt a közösséget, mert "fertőzött" ezekkel a negatív gondolatokkal? Mit tegyek?


2016. dec. 20. 17:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Leirasod alapjan egy ketsegbeesett srac jelent meg elottem (24-25 eves), aki osszevissza irogat, probal ismerkedni minden elsos, fiatalka nonemu lennyel, de az izzadtsagszagu probalkozasai miatt mind letiltjak ot, es aztan csodalkozik, hogy ennek hire megy, hogy o neki mindegy csak no legyen...
2016. dec. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%
hát igazából, ha jogi útra is tereled akkor sem érsz el vele semmit sem a közösségben mert nem fog elterjedni pillanatok alatt hogy te mégsem vagy zaklató hanem inkább az hogy feljelentgeted az embereket ami még rosszabb helyzet mert attól fognak félni hogy feljelented őket is. Szerintem járj ugyan úgy a közösségbe és ne foglalkozz a pletykákkal hiszen csak pletykák, nem igazak, aki nem hülye az nem fogja elhinni. Majd ha meg ismernek akkor rá jönnek hogy nem vagy az de így feleslegesen bizonygatod mert úgysem fognak hinni neked. Ha viszont valaki beszélget veled azzal ne beszélj állandóan. Ez csak egy tanács nem kell megfogadnod, ha fel akarod jelenteni őket akkor hajrá.
2016. dec. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

Aha... próbáltál ismerkedni jó sok csajjal, és egész véletlenül elterjedt rólad, hogy másokat zaklatsz... Szerinted tényleg nincs összefüggés?


Most ezt meg akarod azzal fejelni, hogy "megfenyíted" a tanárokat... Attól egészen biztosan népszerű leszel, és máris bebizonyítottad, hogy nem vagy annyira elmebeteg...


Szerintem az lenne a legjobb, ha nem csinálnál semmit. Abszolút semmit.

Az erőltetett ismerkedést is beleértve, éppen hogy nagykorú lánykákkal.

Amúgy csak a poén kedvéért: te hány éves is vagy?

2016. dec. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

25.

Nem akarom feljelenteni a tanárokat, félre ne értsd, csak úgy tudom rosszindulatú pletykákat terjesztenek rólam.


Pl amikor egy tanár mondhatná azt is, hogy "volt egy tehetséges diákunk de sajnos már elment"

helyette azt mondja, hogy

"igen, őt kirúgtuk innen, ne is álljanak vele szóba mert csak ártanak vele maguknak"

2016. dec. 20. 17:32
 5/13 A kérdező kommentje:

Most szerinted friss egyetemistaként akik próbálnak alkalmazkodni az új közeghez nyilván azokra hallgatnak akik tanácsokat adnak nekik. Én meg kiesek mindenből.


De látom sokan így se értik.


És igen lehet tényleg túl sok lánnyal próbáltam ismerkedni de MÁSOK is ezt teszik!

Pl a legtöbb felsős minden évben bejelöli az összes elsős csajt és fűzi őket.


NEKEM miért ne szabadna öreg diákként?????

2016. dec. 20. 17:33
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Aha... tehat meg csak oda sem jarsz mar, kirugtak, de figyeled, hogy kik az uj elsos csajok, es oket jelolgeted, irogatsz nekik... es tenyleg nem erted, hogy mi a baj. Mar ez ijeszto onmagaban.
2016. dec. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Írd már le, hogy mennyi idős vagy, mert én is öregdiák vagyok a gimiben, ahol most a fiam tanul, de elég beteg dolog lenne velük erre hivatkozva haverkodni...


Az öregdiák azt jelenti, hogy már végzett, de lehet akár 25, vagy 55 éves is.

És egyáltalán nem mindegy, ha ilyen fiatal lányokra ráugrasz.


Annak vajon mi lehet az oka, ha minden volt tanárod úgy emlékszik rád, hogy te vagy az, akit kirúgtak?! Gondolom ez is csak aljas rágalom....

Biztos azért nem értem, mert én a mai napig minden tanárommal jól el tudok beszélgetni, sőt a régi óvónénimmel is váltottam a héten pár szót a közértben.


Azt is atombiztos forrásból tudom, hogy a legtöbb tanár és volt diákja között is hasonló a viszony. Talán mégis lehet benned valami hiba, ha mindenki utál, nem gondolod?

2016. dec. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#1


Ezzel tudod ám mi a baj. Ha ez van az rossz, de ha válogat akkor is azonnal megkapja, hogy "mekkora szemét, túl magasak az igényei, mire fel, undorító, nagyképű, tipikus bunkó férfiállat" stb.

2016. dec. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ne hari, de nem is jársz oda, kirúgtak (nyilván véletlen és te nem tehetsz róla), és ráírsz az új lányokra?

Jogi útra tereled a témát?

Én is letiltanálak.

2016. dec. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nézd, maximum pontszámmal vettek fel. Az nem kis téma.

Aztán egyszer csak azt vettem észre, hogy amit a xy párttag gazdag kicsi lányának lehetett azért nekem újra fel kellett vennem bizonyos tárgyakat.

Aztán a dolog elkezdett elfajulni, minél inkább akadékoskodtam, hogy ezt hogy csinálhatják meg annál inkább próbáltak ellehetetleníteni. A vége pedig az lett, hogy magamtól jöttem el. (nem rúgtak ki)

2016. dec. 20. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!