Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi sem normális....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi sem normális. Muszáj a lábatok közt hordani az eszeteket?

Figyelt kérdés
Mért van az ,hogy ha meg ismerkedsz valakivel akiről azt hiszed ,hogy ő a pinta pasi,kis iső mulva kiderül róla ,hogy nem is olyan mint amilyennek mutatja magát.....És ne mondja egyik sem ,hogy ő nem olyan mert csak addig vagytok szentek amíg megszerzitek a kívánt dolgot.. És a csajok se mondják ,hogy az ő pasijuk nem olyan mert azt sem tudják mit csinál a hátuk mögött!!Az elején jön a szokások duma ,hogy én nem vagyok olyan pasi bennem meg bízhatsz bla bla blaaaaa.!Kúrv@ virágok meg ajándékok..Nekem nem kellenek ezek a dolgok tojok rá .Nekem az lenne az ajándék ha pár hónap mulva vagy évek mulva is ugyan olyan bizalmat érezhetnék irántuk mint az elején.Mért kell kis idő mulva megváltozniuk??? Szerintem nem én vagyok az egyetlen lány aki ezt így gondolja :(
2016. dec. 20. 17:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
45%
Miért mondja azt minden nő, hogy neki nem számít a pénz amikor ez alapján válogatnak? Na ugye!
2016. dec. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
54%
hova lógassam máshova? ^^
2016. dec. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%

Nő vagyok, de nem értem, hogy mi a problémád.

Ha téged minden pasi kihasznál, és csak addig vagy érdekes, amíg meg nem fektet, akkor veled van baj, nem az összes pasival.

Tudod: ha nem tudsz úszni, akkor se a víz a hül.ye.


Esetleg a szexre kéne kicsit másképp gondolni. Mondjuk valami olyanra, ami neked is jó, és élvezetes, és nem pedig jutalomfalatként a pasinak, ha jól viselkedett.

Ha úgy érzed, hogy "átvert", mert szexeltél vele, akkor meg hagyd ezt az egész ismerkedősdit a fenébe!

Mindenkinek az a célja, hogy legyen szex IS, a nőknek is. Ha neked nem... hát nagyon tudlak sajnálni.


Lehet, azért változnak meg, mert idővel kiismernek ők is téged, és ezt váltod ki belőlük? Mert én ezt tartom a legvalószínűbbnek, ez alapján a pár soros siránkozás alapján.

2016. dec. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
63%
Lehet, hogy nem olyat kéne választani, aki népszerű a nőknél, meg ügyesen fel tud szedni csajokat. Ugye ez számít férfiasnak egy nő szemében. Az ilyen sosem fog változni és nem bír a vérével, menni fog.
2016. dec. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%

Jelenet a "Sárkány asszony menstruál" című vígoperettből.


Amúgy szép kis általánosítás volt.


Szálljunk be mi is!


Minden férfi szexmániás!

Minden nő haszonleső, "gold-digger"

Minden kutya ugat!

Minden kínai alacsony!

Minden cigány büdös!

Minden BMW-s bunkó!

Minden politikus lop!

Minden pap unalmas!

Minden magyar szeret piálni!

Minden punk tirpák, dűrhő!

Minden bogár rovar, de nem minden rovar bogár!



JEEEEEEEEEEEEEEE!!!

2016. dec. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Lazy Lover ***** válasza:
80%
helyesírás befigyel xd
2016. dec. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, ha senki nem felel meg neked, akkor ne ismerkedj.
2016. dec. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
74%
bla bla bla.. napi hülyeség megint le lett írva.
2016. dec. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Krukutyán Levente ***** válasza:
73%

Volt dolgot 5-10 férfival életedbe és ez alapján ítéled el mind a 3,2 milliárdot. El mehetnél statisztika készítőnek.


(Az értelmes ember mindig magát hibáztatja előbb és próbál fejlődni.)

2016. dec. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
72%

Az eddigi tapasztalataim alapján, ezt a kérdést én is feltehetném férfiként a nőkre vonatkozóan.


Úgy látom valamiért zavaró a másik félnek, ha túl őszinte valaki, már pedig én nem tudok hazudni, vagy olyan kisebb tényt elferdíteni a valóságtól, hogy jobb színben tűnjek fel a másik fél számára. Miért tenném? Szerintem az őszinteség, és önmagad az amit adhatsz, ha komoly és tartós párkapcsolatot szeretnél kialakítani valakivel.


Én pl.: megkaptam már nőtől, hogy miért vagy velem ilyen őszinte és kedves, hónapok után. Na erre varrjatok gombot :)


De úgy érzem, ezt a kérdés hirtelen felindulásból írtad ki, egyetlen negatív tapasztalat alapján? Legalább szelektálsz és felismered a hibákat a férfiakban.

2016. dec. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!