Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi sem normális....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi sem normális. Muszáj a lábatok közt hordani az eszeteket?

Figyelt kérdés
Mért van az ,hogy ha meg ismerkedsz valakivel akiről azt hiszed ,hogy ő a pinta pasi,kis iső mulva kiderül róla ,hogy nem is olyan mint amilyennek mutatja magát.....És ne mondja egyik sem ,hogy ő nem olyan mert csak addig vagytok szentek amíg megszerzitek a kívánt dolgot.. És a csajok se mondják ,hogy az ő pasijuk nem olyan mert azt sem tudják mit csinál a hátuk mögött!!Az elején jön a szokások duma ,hogy én nem vagyok olyan pasi bennem meg bízhatsz bla bla blaaaaa.!Kúrv@ virágok meg ajándékok..Nekem nem kellenek ezek a dolgok tojok rá .Nekem az lenne az ajándék ha pár hónap mulva vagy évek mulva is ugyan olyan bizalmat érezhetnék irántuk mint az elején.Mért kell kis idő mulva megváltozniuk??? Szerintem nem én vagyok az egyetlen lány aki ezt így gondolja :(
2016. dec. 20. 17:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
91%
Amellett, hogy ezen csak az sértődik meg, akinek inge, az a meglátásom, hogy meg kell tanulnod kiismerni a férfiakat, még az ismerkedés alatt (pont ez a lényege). Mindegyik tipusnak megvan a maga sajátossága, csak észre kell venned ezeket. Ja, és nem, én például nem vagyok olyan...
2016. dec. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
87%
Attól, hogy rosszul választasz pasit, nem a pasik lesznek rosszak. Ha direkt a sz*ba választasz, mert csodának akarod látni, akkor ne lepődj meg. Az akkor is csak sz*r marad.
2016. dec. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
70%
Igazad van, minden férfi szemét, egyetlen egy kivétel sincs és tudod, el vagytok átkozva miattunk. Aha, mégsem. De azért a farkunkért bezzeg oda vagytok! :D Kérlek, mesélj még! :)
2016. dec. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Szergej55 ***** válasza:
84%
Naiv vagy és könnyen hülyíthető. Egyszerűen ezt használja ki mindenki, aki amúgy semmit sem kezdene veled.
2016. dec. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
66%
Ha téged MINDEN pasi kihasznált/átvert, akkor te vagy a hibás. De úgysem fogod ezt felismerni magadban az elkövetkezendő évtizedben (az is lehet, h soha), mert egy h ülye p icsa vagy (Elnézést, de tényleg.).
2016. dec. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 opened paradise ***** válasza:
Pinta masi.
2016. dec. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

Pont ezen kattogtam ma én is! Baromi dühítő, de ez így van.Tudnék mesélni..

És nem, nem bennem van a hiba.Bár ha igen, akkor úgy látszik, a rokonaim, ismerőseim (nők) 90%-a is hibás.Mert ők is rendre megszívják.Csak egyik hamarabb jön rá hogy átba szák, másik később, vagy kvázi tudja csak szarik már rá.

És marhaság, hogy azok csinálják ezt, akik népszerűek a nők körében! A legnyomibb pasik is ugyanúgy nyomulnak a szabad prédára, mint bármelyik másik.Sőt, néha még azok a levakarhatatlanabbak.Mert a szép fiúnak nem muszáj udvarolni, arra maguktól is ragadnak a nők.A ronda az viszont ragad ezerrel.

2016. dec. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#17: Ha az ismerősi köröd 90%-át átvágják, akkor ideje lenne kicsit magatokba néznetek, ahelyett, hogy egyből a pasik lesznek a rosszak.

Az meg vicc, hogy a legnyomibb pasik ezt csinálják, ha felszednek vééégre évek után egy csajt. Egyszerűen másnál esélyük sincs, akkor mégis kire és hogy tapadnának? :D

2016. dec. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Jobbat mondok neked!

Mért vagytok ti nők annyira bénák, hogy mindig az olyan pasikat válasszátok, a normálisak helyett, akik átbasznak???

2016. dec. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!