Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk titeket mennyire zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket mennyire zavar ha egy lány értelmes de rossz tanuló?

Figyelt kérdés

itt most arra gondolok, hogy értelmes meg intelligens, lehet vele beszélgetni, ami megragad benne pl órán azt vissza is mondja, tájékozott a világ dolgairó, de türelme az nincs h leüljön tanulni, lusta és emiatt rossz tanuló. ű

ti mit szólnátok egy ilyen csajhoz ha épp alakulóba lenne vmi köztetek és kiderülne h pl többől megbukott? de amugy jól kijönnétek :)


előre is köszi a válaszokat.


2010. febr. 9. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ha nem akarodfeleségül venni akkor ki a f*szt érdekel?? Egyébkébként nekem az lenne az első gondolatom, hogy elpazarolja az életét. Ha valakinek incs türelme az tükrözi a személyiségét, szóval nekem komoylabb kapcsolatra nem kellene iylen csaj.
2010. febr. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 errre ***** válasza:

mintha engem írtál volna le:Dnajó nem vicces..

sztem sok ilyen csaj/pasi van

jah és több mint egy éve van barátom

2010. febr. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok fiú,de szerintem sok fiú szemében ez olybá tűnik,hogy a lány lusta a tanuláshoz.Ha pedig lusta a tanuláshoz,akkor lusta az Élet más területein is. Ez pedig azt tükrözi,hogy igazából kitartás és akaraterő terén nem a legjobbak közé tartozik.Vagyis ,ha valaki hosszú távra tervez,akkor azért elgondolkodik,bizalmat szavazzon-e egy ilyen hozzáállású lánynak.Nem akarlak ezzel bántani,vagy beleszólni,csak azért írom,mert akadnak fiúk akik ez alapján gondolkodnak a kapcsolat komolyságán.Persze nem mindenki,de néhány srác igen.
2010. febr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Semennyire! :D :D
2010. febr. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az nem baj, ha valaki nem atomfizikus, de lehet vele beszélgetni. 19F
2010. febr. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ne hallgas rájuk igaz h én fiu vagyok ,de én is igy állok hozzá a tanuláshoz van akiket ez taszit h mindenbe belesz@rok de egy normális ember nem ezt nézi nézzél ki jól és legyél kedves az ilyen dolgom mint a tanulás nem számit ha csak nem akrasz orvos v ügyvéd lenni:DD
2010. febr. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
,,van akiket ez taszit h mindenbe belesz@rok ",hát,én ilyen embrrel SOHA nem terveznék hosszú távra.Tudod,ez azért már tükröz valamit.
2010. febr. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
engem zavarna, ha lustaságból rossz tanuló. ha mondjuk csak közepes, de ő erre képes, és megteszi ami tőle telik, azt még tisztelném is, de nekem az ilyen sz@rok bele mentalitású emberek nem jönnek be. ezzel lenne bajom, a mentalitással, nem a teljesítménnyel, nem lehet mindenki agysebész, de a lustaság/tunyaság taszít.
2010. febr. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam. Ez nagyon sokszor nem a lustaságon múlik, hanem a beskatulyázáson...
2023. szept. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!