Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig érdemes küzdeni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes küzdeni, hajtani egy nő után?

Figyelt kérdés

Mármint kb mi az, amikor már a nő zaklatásnak, tolakodásnak veszi, és inkább elriasztja?

2.5 éves kapcsolatom van tönkremenőben. Próbálom kihozni magamból a legtöbbet, hátha megmenthetek még valamit, de eddig eredménytelenül.

Szeretem őt még mindig, nem akarom hogy "muszájból" maradjon velem, mint ahogy azt sem hogy értelmetlen kaparásnak vegye hogy próbálkozom, és szimplán ráunjon.

Sajnos nagyon sokszor nem mutattam ki az érzéseim, és sokszor nem hallgattam meg az ő problémáit. Nem becsültem meg a szeretetét, és ez mindennél jobban fáj most.

(tettem már fel hasonló kérdést)

Vagy ez sokkal inkább az érzelmen múlik: ha benne is van még bármi akkor sikerülhet? ha viszont már magában lezárt engem, és más felé nyitott akkor már mindegy is?



2016. dec. 22. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Addig érdemes küzdeni, amíg van esélyed.

Ha te vagy, akinek a kérdésére gondolok, akkor viszont túl sokat már ne remélj. A lány már eljutott odáig, hogy feladja a kapcsolatot, főleg ha tényleg nyitott is már más felé, akkor végképp.

Akkor ez a késő bánat tipikus esete.


Ráadásul elég rendesen benne van a pakliban, hogy ő ezt úgy venné, hogy csak ideiglenes változás, és ha kibékültök, kezdődik minden elölről.


Írd meg neki, hogy te ezt nem tudod csak így lezárni, beszélni szeretnél vele, és ha belemegy a találkozóba, akkor kiteszed elé lelked. Ha kibékültök, akkor van remény, ha elhajt, akkor hagyd őt inkább továbblépni.

2016. dec. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én addig küzdök - legyen szó kapcsolatról vagy meghódításról - amíg én szeretem az illetőt, és tőle nem hangzik el, hogy kérlek, hagyj békén, engem ez zavar. Addig úgy veszem, hogy bizonytalan a másik fél.
2016. dec. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
21%

semeddig. Ha nem hajlandó megtenni részéről irányomba azt a bizonyos első lépést, miután én kezdeményeztem nála.. akkor lapát!


senkiért nem fogom megerőltetni magam, ha ő nem szeretne velem lenni.

2016. dec. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

utolsó: sajnos én enm tudok ennyire határozott lenni ebben.

szeretem, és küzdök a kapcsolatunkért, akkor is ha ez egyoldalú dolog. csak azt nem szeretném hogy esetleg félne vagy megijedne hogy zaklatom...:/

2016. dec. 23. 07:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha ugyanarra a kérdésre gondolok, mint 1-es, akkor osztom a véleményét.

Ez a hajó elment, kérdező. Próbáld meg emelt fejjel, férfiként viselni, és mindenképpen tanulj az esetből.

2016. dec. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!