Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, hogyan éltétek meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, hogyan éltétek meg, hogy a pasitok a munka miatt szürkévé és unalmassá vált?

Figyelt kérdés
Kidolgozza a belét értetek és a családért és nem marad latin csödör, hát nézze meg az ember!
2016. dec. 23. 10:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
27%

igen ez két élű fegyver, mert a nők azt várják, hogy egy férfinek legyen munkája, tisztességes becsületes, stb, de ugyanakkor azt is, hogy hazaérve ne csak egy sört bontson, és beüljön a tv elé, hanem velük illetve a családdal foglalkozzon, esetleg közös programot találjon ki, és menjenek el valahova.

Azonban elég nehéz ez, főleg aki stresszes munkában van, és igenis tényleg teperni kell ha több pénzt, vagy előreléptetést akar. Mivel nyilván a családja vagy a barátnőjének is imponálna ha jobban keres.

2016. dec. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
16%

Hogyan élik meg? Titokban társkeresőzni kezdenek, vagy a munkatárssal kúratják magukat, stb.

A gerinces utat, hogy elváljanak, valahogy nem szeretik bevállalni.. :D

2016. dec. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen értem. Miért válna unalmassá csak azért, mert dolgozik? Akkor az emberek nagyrésze unalmas? A csövesek izgalmasak? Vagy wut?

Másrészt meg érdekes a munkája, ő is imádja, meg engem is érdekel, szeretem ha arról mesél.

Harmadrészt miért kéne kidolgoznia a belét? Ha sokáig is van bent, akkor se én tehetek róla, hanem a főnöke. :D

2016. dec. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
82%

Miután én beszálltam a kocsimba,egy teljesen más férfi vagyok,mindent elfelejtek ami az előző órákban történt.

Nem érdekel a munkahely,az csak a napi nyolc óra és kész.

Ilyen hozzáállással lehet harmonikus életvitelt folytatni.

2016. dec. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

#3


sok pasi kilép az iskoljájából és ott véget is ér az élete.


mivel nem képzi magát, jön a házasság a család, és megreked a fejlődése.


Attól, hogy midnennap ugyanazt csinálja, senki nem fejlödik.


És a család meg veri otthon az asztalt, hogy több pénz kell.


Szegény ipse ilyenkor egyetlen tényezővel operálhat: TÚLÓRA.


és mivel egy nap max 24 órát tud dolgozni, igy elég szükösek a lehetőségek

2016. dec. 23. 10:54
 6/24 anonim ***** válasza:
15%

Tipikus női hozzáállás.

Csóró faszi dolgozik, hogy a nőnek meg a gyereknek jobb legyen, valóban kimeríti a meló, a nőci meg jobb esetben el van fogalva a babával, este meg "fáj a feje", rosszabb esetben a szomszéd/postás/régi kollega/társkeresőről megismert bak mártogatja bele a hímtagját.

2016. dec. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

MIÉRT VAN AZ, HOGY A MÁSIK KÉRDÉSEMNÉL MEG ALAPBÓL A PASI A HIBÁS, ITT MEG A NŐKET VÉDIK?


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..

2016. dec. 23. 10:57
 8/24 anonim ***** válasza:

Ki védte a nőket?

Amúgy, ha valaki suli nélkül képtelen fejlődni az életben, az meg is érdemli. Érdekes, az én párom pl tud fejlődni, pedig évekkel ezelőtt végzett. Azóta csinált egy másik szakmát, és most gondolkozik, hogy megy továbbképzésre, de a mindennapokban is mindig tud valami újat tanulni, illetve igyekszik, hogy amiket már tud, azokat minél jobban csinálja.

Túlóráznia azért kell, mert egyszerűen túl kevesen vannak a munkára, arról szerintem nem én tehetek.

Minek verném az asztalt, hogy több pénz kell? Ha már úgyis megélünk, akkor minek több? Ha meg nem élünk meg, akkor megbeszéljük, és mindketten vállalunk többet, bár hálistennek ez egyelőre nem fenyeget minket.

2016. dec. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy nem vált azzá. Én is dolgozom, akkor most én is szürke és unalmas vagyok? Nem baj, legalább együtt vagyunk azok.


A másik kérdésed meg a közelében sincs ennek. Az elhízás(ra való hajlam) és a mindennapi élet feltételeinek megteremtésének szüksége két teljesen más kategória. Az egyik "luxus", a másik pedig - mint az előbb is írtam - szükség. Háj nélkül lehet, munka nélkül nem lehet megélni. Ez ilyen.

2016. dec. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Vannak természetes vágyfokozó fűszerek.

Nézz utána,és főzzél neki finomakat.

Nem is marad más gondolata,csak hazaér és széttép!!!

2016. dec. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!