Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lesz ebből párkapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Angel of Darkness kérdése:

Hogy lesz ebből párkapcsolat, ha alig tudunk találkozni?

Figyelt kérdés

Az ok egyszerű: munka.

Én három műszakban dolgozom hétfőtől szombatig. Ő elvileg nyolctól dolgozik fél ötig hétfőtől péntekig. Szombaton pedig egy másik részlegen szintén nyolctól fél ötig. De ha sok a munka, akkor olyan hat fél hét felé ér haza. Egymástól 25 km-re lakunk, tehát az nem megoldás, hogy szól, hogy most éppen van ideje menjek át. Marad a vasárnap, ha éppen nincs valami más program. Még bonyolítja a helyzetet, hogy én egy harmadik településen dolgozom.

Annyi megoldás jutott eszembe, hogy keresek egy egy műszakos, vagy 8-16-ig tartó munkát. De ez nem tudom, mikorra fog sikerülni.

Március óta van ez a helyzet. Nagyon ritkán tudtunk azóta két egymást követő héten találkozni.

Mások, akik így dolgoznak, hogyan oldják meg a találkozásokat?



2016. okt. 16. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Össze kell költözni, ehhez nem kell atomfizikusnak lenni, hogy ez eszedbe jusson.
2016. okt. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pár randi után te össze mernél költözni valakivel? Én még nem mernék erre vállalkozni.
2016. okt. 16. 11:51
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Ha március óta ez a helyzet, akkor nem pár randi volt. Felnőtt emberek összeköltözhetnek pár hét után is. Ha nem megy, majd szétköltöztök. Veszítenivalótok nincs csak azzal, ha így bénáztok.
2016. okt. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Konkrétan 7 randink volt. Nekem ez még kevés az összeköltözéshez.
2016. okt. 16. 12:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Erre mit lehet mondani? Mi, 250-300 órákat dolgoztunk. Távolság 60 kilométer. Mivel akartuk mind ketten, hetente 3-4 alkalommal találkoztunk. Pedig, melóbeosztás, csak papíron volt. Mindig, 1-2 nappal előtte tudtam meg, hogy mikor és hol dolgozok. Viszont, mi, nagyon akartunk találkozni.
2016. okt. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi konkrétan azóta együtt élünk, hogy összejöttünk. És nem bántam meg, sőt. Baromira örülök, hogy majdnem az első pillanattól fogva az igazi oldalát látom.

Az én barátomnak még ennél is szärabb a beosztása, de erre tökéletes, hogy együtt élünk, mert ha más nem, legalább az együtt alvás intimitása megmarad, mikor hazaér, tudunk beszélgetni, összebújni egy kicsit. Én ebből nem engednék.

2016. okt. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy megoldottátok a problémámat. Azt írtátok, hogy mindketten nagyon akartátok a találkozókat. Végiggondolva az elmúlt időszakot nálunk ezt nem érzem inkább csak én akarom a sűrűbb találkozást, neki ez így tökéletesen megfelel, ennyivel is beéri.
2016. okt. 16. 12:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor meg kuka.
2016. okt. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Második randin volt az első szex, olyan jól sikerült, hogy állandóan egymást akartuk.Így folyton nála aludtam.Meguntam hogy a ruháim hol itt, hol ott vannak.Szinte az első szex óta együttélünk, lassan 1,5 éve.

Felnőttkorban ez már nem lehet probléma.

2016. okt. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!