Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek folytassam vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek folytassam vele az ismerkedést vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Társkeresőn már napok óta ismerkedek valakivel. Sokat beszélgetünk, sok a közös bennünk, úgy tűnik szimpatikusak vagyunk egymásnak.

Meg is van beszèlve egy találka ünnepek után.

Viszont -tudom csúnya dolog- de van egy kamuprofilom is, direkt arra hogy leteszteljem azokat akikkel ismerkedek.

Szóval ràírtam a kamuprofillal is, hogy lenne kedve ismerkedni, ő meg azt írta, hogy "Szia, persze ismerkedjünk. Nagyon szimpatikusnak tűnsz képek alapján. Mi a neved és mit keresel?"

Én amióta ismerkedünk nem keresek mást, azt hittem ő is komolyan gondolja.

Folytassam ezek után vele az ismerkedést?

Én mióta ismerkedünk nem is bes



2016. dec. 23. 11:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Társkeresőn szinte mindenki több emberrel is beszélget és ismerkedik, mint ahogy például egy buliban. Szerintem ez nem gáz, ez alapján még nem szabad megítélni senkit. Az már nagyobb baj hogy kamuprofillal akarod csőbe húzni, ez inkább tűnik jellembeli defektnek, mint az hogy mással is ismerkedik, amíg még csak nem is találkoztatok...
2016. dec. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A társkereső arra való, hogy az ember több emberrel ismerkedjen és bizony, egyszerre. Semmi jogod elvárásokat formálni, amíg még csak nem is találkoztatok. Az, hogy direkt erre a célra fenn tartasz egy kamuprofilt, pedig borzasztó szánalmas és elég undorító is egyben. Le ne bukj vele, mert értelmes ember messziről elkerüli az ilyen tesztelgetős, játszmázós embereket.. Bár szerintem aki ilyet csinál, annak egyáltalán nem való párkapcsolat.
2016. dec. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ez most kb olyan, mintha ott mászkálna egy csirke az udvaron, odamennél és lecsapnád a fejét egy baltával, aztán bemennél sírni a többiekhez hogy "aaaahjjj meghalt a csirke"

Idióta hasonlat, de ezt csinálod. :D

2016. dec. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik, azért van kamuprofilod, mintha nagyon paráznál, hogy nem vagy elég szép, és egy szebb nőnek biztos nagyobb esélyei vannak. Nem bízol magadban eléggé.


Én nagyon idegenkedem a netes társkereséstől, olyannak tűnik, mint az álláskeresés, mindenki elmeséli a jó tulajdonságait a piacon, és várja, hogy őt válasszák...csak itt az érzéseit viszi a vásárra. Nekem ez nem menne. Részemről biztos nem tudnék több emberrel bájologni, ha egyhez valamilyen szinten már kötődöm.


De elfogadom, hogy ez ilyen, szóval neked is azt tanácsolnám, találkozz a fiúval, és nézegess másokat is.

2016. dec. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!