Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt legnagyobb szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt legnagyobb szerelmi csalódásotok? és hogy léptetek túl?

Figyelt kérdés

csak kiváncsi vagyok, hogy az enyémhez képest milyenek, hogy tudjam, van okom a szomorúságra, vagy jobb lenne végre beletörődni

kort és nemet is írjatok légyszi. köszi

16/L


2010. máj. 3. 10:52
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
nem néztem én el neki.. dehogyis. hisztiztem. de mégis vele maradtam. közben meg utálom. :S
2010. máj. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
de akkor mér vagy vele?
2010. máj. 3. 11:28
 13/27 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy srác,aki sms-ben dobott ki úgy,hogy közben mellette ült kb. 20 haverja,és rajtam röhögtek.Elég ordenáré sms-t írt,és amikor visszavágtam neki,még neki állt feljebb!

A másik,ugyanilyen fájdalmas csalódás volt,mikor a barátomról,akivel egy év után szakítottam az életvitele miatt,kiderült,hogy mellettem végigkefélte a fél megyét,és mindenki tudta,hogy egyszerre több nője van,csak én nem.

2010. máj. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
ezt nehéz megmondani.. félek, h nem lesz más. :S
2010. máj. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
szakított a távolság miatt...pedig nagy szerelem volt...1,5év múlva odaköltöztem a közelébe..és akkor sem folytattuk...nagyon megbántott:( több év volt elfelejteni...
2010. máj. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Éveken át fülig szerelmes voltam az egyik barátomba... néha már-már azt hittem összejön valami. Aztán az orrom előtt talált magának valakit, ráadásul én voltam a haver akinek elmesélte az egészet... nagyon nehéz volt jó arcot vágni hozzá.
2010. máj. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Külföldre mentünk az exemmel, két különbözö országba, tartott a szerelem, elegyzést tervezte, repülöjegyet néztünk, hogy a 2 hónap alatt is találkozzunk, aztán a nagy szerelem, fél nap alatt megszünt. Összejött egy hapsival, Ö 18 volt, a hapsi 34, ezt bevallotta kb 2 héttel utána. Az indok egyszerü, van pénze, autója.....

Mivel beszélgettünk nagyritkán, elmondta hogy heti 1-2 x találkozik vele, 1,5 hónap után megkérte a hapsi a kezét és igent mondott és távkapcsolatban él vele.

Találkoztam vele, rám mászott, azt mondta ha nem lenne a gyürür az ujján akkor más lenne minden.

Szerinted?!

2010. máj. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
21 F
2010. máj. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
barátok voltunk másfél évig. ez idő alatt többször is volt h elkezdett barátságnál többet is kimutatni de aaztán talált mindig csajt magának. aztáne egyik táborban lesmárolt és ő maga se tudja miért (részeg volt am) és aztán jozanul is smároltunk meg minden tökre olyan volt mintha összejöttünk volna. aztán egy éjszaka alatt minden megváltozott. másnap le se szart probáltam beszélni vele h mibajavan akkor elkezdett jönni azzal h máslettem csak nemtom h 10 óra alvás alatt mit változhattam namind1:D a barátságunk is elcsesződött ez 3 honapja volt azota jár egy csajjal akivel a tábor előtt is már összejövöben volt sőt sztem akkor már össze is jöttek. szupi mi:) 16l
2010. máj. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
ja és rendesen nem is beszéltünk azota erről a dologrol mert kettesben nem voltam vele azota. tehát ez is lezáratlan ügy:(
2010. máj. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!