Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt legnagyobb szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt legnagyobb szerelmi csalódásotok? és hogy léptetek túl?

Figyelt kérdés

csak kiváncsi vagyok, hogy az enyémhez képest milyenek, hogy tudjam, van okom a szomorúságra, vagy jobb lenne végre beletörődni

kort és nemet is írjatok légyszi. köszi

16/L


2010. máj. 3. 10:52
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
tökre olyan mint a te sztorid. és utálnom kéne de nemtudom:( na leállok bocs:D
2010. máj. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Nagyon tetszett egy srác,egy suliba jártunk.Próbáltam flörtölni vele,rámosolyogtam,néztem,próbáltam szemeni vele.Párszor láttam,hogy ő is engem néz és mosolyog,azt hittem van esélyem nála.Msn-en is beszélgettünk sokat,egész jól elvoltunk.De nem léptünk tovább,végül a barátnőm nem bírta tovább nézni és beszélt a sráccal,megszervezett egy találkozót.A gond csak az volt,hogy nekem nem volt jó az időpont,mert orvoshoz kellett mennem,ezt elmondtam a srácnak is,megbeszéltük,hogy máskor találkozunk...Aztán egyik napról a másikra nem is írt rám msnen,nem beszéltünk,de én ráírtam beszélgettünk.Éreztem hogy gáz van,megkérdeztem mi van,azt mondta,hogy a barátnőm ráerőltette,hogy találkozzunk,de igazából egyáltalán nem érdeklem.A barátnőm viszont mosolyogva mesélte (pont azelőtt,hogy beszéltem a fiúval),hogy nagyon örül,hogy találkozunk,meg rögtön belement a taliba és,hogy szerinte is jó ötlet...Onnantól kezdve nem is köszönt nekem.Azért így a szemembe hazudni...:(

Természetesen a barátnőmnek hittem,hiszen régóta ismerjük egymást,sose hazdtunk egmásnak.

15/L

2010. máj. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

17:11

érzem hogy hasonló a sztorink :)

túltetted már magad rajta?

2010. máj. 3. 19:04
 24/27 anonim válasza:

ugyanez voolt velem,, :]

de én már rájőttem,hogy egy nyomi..

de azért még néha hiányzik:S:$:D:/

puszcsók:*

2010. máj. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

én vagyok a hasonlosztoris :)

háát rossz leirni de nagyonnem tettem tul magam rajta :D mindig mondogatom magamban hogy fuj fuj nem is helyes és bunko is de ez kb semmit nemér :) másfél évig télleg rohadt szerelmes voltam. iszonyatosan. mindent szeretttem rajta. nem tudom elfelejteni főleg hogy nap mint nap látom a suliba azzal a különbséggel hogy már ugy megyünk el egymás mellett mint 2 idegen:(:( és én probálok nyitott lenni ha dumálok egy sráccal akit kicsit helyesnek tartok akkor probálom elképzelni hogy vele milyen lenne ha összejönnénk de mindenkiben ŐT keresem és persze nem találom mert ő Ő :D namind1 ez fura:( amugy meg rohadtul igaz ez RÁ: "azért barátkoztam veled ilyen sokáig hogy a végén megdug.hassalak" eztláttam facebookon vkinél közös ismerősünknél és még lájkolta is xD és ez nagyon igaz rá. csak hát én nem vagyok ku.rva igy minden elcsesződött:) hu nem tom h ez most értelmes lett-e vagy sem :) és te kérdező szenvedsz még nagyon?

2010. máj. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
és amugy azt hittem h a barátságunk legalább igazi volt. de lehet h az sem. sőt biztos h nem... mert akkor tenne érte vmit h az fentmaradjon legalább. nagyon nagyon szerettem mint barátot is(L) és 2t veszitettem el egyszerre. beszélnikéne de ugyse fogunkk.. :(
2010. máj. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
figyi ird meg privibe vagy vhol az msned és ott megbeszéljük, jó? :)
2010. máj. 5. 12:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!