Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt eddigi életed legszebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt eddigi életed legszebb emléke? N

Figyelt kérdés
2016. dec. 24. 22:07
1 2
 11/16 A legrosszabb ***** válasza:
16%
Minden nap, amit nem töltök párkapcsolatban, az egy szép nap. Nincs gázabb dolog a párkapcsolatnál. 33/F
2016. dec. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A egy teljes nap a Grand Canyonnál csatangolva.
2016. dec. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Diavolino44 ***** válasza:

Most jön a kődobálás. :D

Nekem a legszebb emlékem egy viszony volt, mindkettőnknek borzasztó volt a kapcsolata, es egymásba szerettünk. Izzot a levegő körülöttünk. Ehhez kapcsolódik a legszebb emlékem. Budai várban volt egy helyünk, nyári nap volt őrült meleg, elkezdett szakadni az eső, de mi csak csokoloztunk tovabb, nem számított semmi, csak érinteni akartuk egymást. Csurom vizesek voltunk, mellettünk néha elment egy-egy ember ernyovel a kezében, az egyik oda is szólt, "de jo fiatalnak lenni". Kérdeztem ne üljünk be valahova, a lany annyit válaszolt ez csak eső. Megszűnt az idő, megszűnt a tér, mintha egy másik világban lettünk volna.

Istenem de jo is volt.. :)

2016. dec. 25. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

Voltak szép emlékeim természetesen és sok boldog, de senki nem tett még értem olyat, hogy akár könnyekig hatódjak miatta. Szóval így vissza gondolva nem tudnék semmit kiemelni, attól függetlenül, hogy sok szép emlékem van.


25L

2016. dec. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Amikor az egyik ismerősömtől búcsúzkodtam a kocsijában. Nem engedtem, hogy megöleljen, mert tudtam, annál fájóbb lenne a dolog... A sors utána mégis adott nekünk még pár évet (nem volt semmi több, csak ismerősi kapcsolat), majd vége lett mindennek. ;(;(
2016. dec. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 LuckyLevi ***** válasza:

Voltak izgalmasabb pillanatok is az életemben, de van egy szép emlék, ami az egyszerűsége miatt az egyik legszebb.

Hajón dolgoztam. Egy kis csapatunk volt, 4 csaj és Én. Este 8-9 között végeztünk. Felmentünk a fedélzetre, a hajó orrába, a kapitány fülkéje elé. Ott leültünk. Vicceskedtünk. Olyan könnyed csevej kategória volt. A nap lemenőben volt, vagy már le is ment, de még világos volt. Az idő tökéletes volt, szél csak épp annyi, ami a hajó haladásából adódott. Nem voltam éhes, nem voltam szomjas, nem volt semmilyen fizikális szükséglete. Csak ültünk és csacsogtunk. És abban a pillanatban semmi nem volt a fejemben. Nem gondoltam a holnapra, vagy, hogy mit kell csinálni fél óra múlva. 100%-ig abban a pillanatban voltam. A kapitány gondolom hasonló békés érzésekkel volt tele. Egyszer csak berakott egy lájtos zenét. Előtte nem különösebben szerettem, de valahogy nekem ahhoz a pillanathoz annyira illet. Akkor csak arra gondoltam, hogy abban a pillanatban szeretnék maradni örökre.

Szerintem az ilyen pillanatokat kell gyűjteni. Csak mindig rohanunk, várjuk a holnapot, a jó időt, a fizetést, a hétvégét, a szabadságot. Valami mindig motoszkál az agyunk egy zugában, ami megnehezíti ezen pillanatok megélését.

Könnyed csevej, jó idő, kellemes háttérzene. Valami ilyesmi a recept számomra.

2021. okt. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!