Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Járnátok crohn beteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Járnátok crohn beteg férfival?

Figyelt kérdés
Ha nem, akkor miért nem?
2016. dec. 25. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Eddig nem is tudtam mi ez :)

Amit a webbeteg alapján kiderítettem nem tűnik kizáró oknak, de ez alapján többféle tünete és többféle súlyossága is van. Ha most időnként hasmenése vagy vagy görcsöl a hasa nem zavaró, gyógyszerrel elmúlik. De a fekélyek, fisztulák, tájog rész már zavarna, főleg ha tényleg súlyos és mint írja a szájban, intim részeken is kialakul. Nyilván ezt ruhán keresztül nem lehet megállapítani, de ha lekerül a ruha eléggé zavarna már a dolog.


De az se elhanyagolható, hogy ez hogyan hat ki a pasi viselkedésére, mennyire viseli meg. Ha valakinek enyhébbek a tünetei és nem hat annyira ki rá a betegsége, nincs folyton maga alatt miatta akkor simán járnék, de súlyosabb esetben vagy ha lelkileg nagyon megviselte akkor nem hiszem, hogy összejönnék vele. Más ha már vele lennék és úgy alakulna ki, akkor súlyosabb, "fekélyes esetben" is valószínűleg vele maradok, de én így nem tudnék valakibe beleszeretni.

2016. dec. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 schamuelson ***** válasza:
Elnézést, hogy férfiként válaszolok. Egy crohn beteg férfi kollégámról tudom, hogy tartósan volt barátnője, de nem laktak együtt. (10 év) És a kórházban, ahol diagnosztizálták, kezelték, ott ismerkedett meg vele, ápolónő volt.
2016. dec. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

# 1


Szájban és intim részeken ritka. :)

Nekem sajnos ez a betegségem van, és a vékonybél-vastagbél határon + a vastagbelemben jelent meg. De jelenleg remisszióban vagyok, szóval teljesen olyan vagyok, mint bárki más. Figyelek magamra, egészségesen élek, szóval remélem, sokáig így maradok.

2016. dec. 26. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Súlyosságtól függ. Egy durva, oldalra kivezetett béllel rohadt jo pasinak kellene lennie. Ha csak másként kell főzni miatta és néha kórházba kerül, de lelkileg ok, azzal nem lenne bajom.
2016. dec. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!