Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volna szíves olyan válaszolni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volna szíves olyan válaszolni, aki (sajnos) jártas megcsalásos témákban?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy 1,5 éve ismertem meg azt a pasit, akinek van 1 kislánya, és párja.

Ők 8 éve úgy élnek együtt, hogy gyakori a veszekedés, a külön költözések, és a pasi részéről csak is a gyerek miatt a nővel.


Amikor találkoztunk ő nyaralni jött ide, ahol lakom. A találkozás után sokszor keresett,írt...

800 km-t tett meg 2 héttel később, csak hogy lásson engem.

Ez a találkozás havi egyszer mindig megvolt így, hogy jött-ment, majd ide is költöztek ebbe a városba, ahol élek.

Én ez alatt az idő alatt nagyon megkedveltem őt. Mindig a kedvembe járt, sokat beszélgettünk, törődést és figyelmet kaptam tőle, amit az előző párkapcsolatomban nem kaptam meg.

Ő is így vélekedik, hogy velem eltud beszelgetni,amit a párjával nem lehet..sokszor mondja, hogy nem szereti őt, hogy mennyire idegesítő,hanyag,idegbeteg stb..de mégis ide koltozott VELE - pedig 6 hónapig külön éltek egy masik országban.


Nekem ez igy rossz... látni őket együtt, a párja megtudta, hogy mi volt köztem és a pasija közt, kellemetlen, ha osszefutunk..

Én nem akarok közéjük állni, hiszen van egy közös gyerekük.

Többször is "szakitottam" már, mert nekem ez szenvedés, és ezt Ő is észre vette már rajtam...de mégis keres, és nehéz megállni, hogy ne beszéljek vele, megtudni hogy van stb stb...


Hogyan másszak ki ebből az egészből?

Ő is kötődik valamilyen szinten hozzám, csak annyira nem akarja kimutatni, hogy mit érez, mert tudja, hogy a gyerek miatt a párját nem hagyja el!

(azt a nőt nem szereti"-akkor miért fél,ha netalán elhagyná őt,mert ha kiderülne a mi viszonyunk, a nő itt hagyná ezt a pasit).

Totál belebonyolódtam ebbe az egészbe, nem tudom mi tévô legyek??

Kérlek csak akkor írj, ha tapasztalt vagy e têren, lenéző,megvető válaszokat nem kérek. Tudom, nem helyes amit csinálok! Ezért kérem a segitsegeteket.


2016. dec. 26. 18:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg ember vált már el annak ellenére, hogy közös gyerekük van. Ez csak egy kifogás, nem hagyja el a biztosat miattad. Te jó vagy szórakozásnak, otthon meg főznek-mosnak rá. Ez így igencsak kényelmes lehet neki.
2016. dec. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Ez sajnos így van, ahogy az első írta.

Neki ez így kényelmes.

Van egy biztos pont, te meg mellette a szórakozás vagy.

Írhatnám csúnyábban is, de voltam már a te helyzetedben, és átérzem.

Sőt, 3x voltam abban a helyzetben.


A gyerekkel csak takarózik.

Ez kamu, hogy a gyerek miatt van a nővel.

Egyébként kicsit érthetetlen is, először azt írod, már kiderült.

Aztán hogy ha a nő megtudná, kidobná a pasit.


Akivel anno elvesztettem a szüzességem, azzal kezdte az ismerkedést, hogy egy rossz kapcsolatban van és hamarosan szakítani fog. A dumájával levett a lábamról. Fél évet voltunk együtt, de mindig titokban kellett találkozni, mondanom sem kell, nem hagyta el a nőt.

A második pasi szintén ez, csak ő házasságban élt. De nem működik, csak a gyerek miatt van még vele, stb. Vele kb 3 hónap volt, fiatal voltam, komolyan hittem neki. Annyira kész voltam, felhívtam a feleségét, akinek ez elég komoly meglepetés volt, főleg hogy tőlem tudta meg, nem én vagyok az első félrekacsintás a férje életében. Ő nem úgy élte meg, hogy baj lenne. Na ennek is vége lett, a pasi nem hogy nem hagyta el, de azóta van második gyerek, és boldog családi fotók facebook-on.

Innentől már nem nagyon hittem a férfiaknak, valahogy évekkel később mégis belefutottam egy szélhámosba.

De ő máshogy kezdte. Azt mondta, szó szerint: "nincs senki, magam vagyok". Fura megfogalmazás, de ő messziről jött ebbe a városba, gondoltam náluk így mondják.

Ismerkedtünk, nagyon jó volt minden, beleszerettem.

Kicsit nyomozgattam, mint minden nő. A facebook korában nem volt nehéz kideríteni, hogy bizony van neki nője, méghozzá évek óta, csak a csaj egyetemista és kollégiumban lakik. Szembesítettem, nem tagadta, bár azt mondta, nem igazán működik a dolog, de miattam nem fogja elhagyni. Aztán volt, hogy az ellenkezőjét mondta. Nagyon szerelmes voltam. 1 évig tartott, és úgy lett vége, hogy valami semmiségen összekaptunk, és többé nem beszéltünk.

Ő még együtt volt a csajjal egy ideig, majd a csaj hagyta el őt egy másik pasiért.


Szóval sajnálom, hogy fáj, tényleg nem akarlak bántani, de ne áltasd magad.

Ez a pasi soha nem lesz a tied.

Szexre kellesz neki, emiatt még egy kis lelkizésre is hajlandó.

Ha te lennél a legfontosabb nő az életében, akkor veled lenne,nem a másikkal.

2016. dec. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Koszonom mindket valaszolonak, ment a zold!

Nos, kedves masodik kommentelo, jol esik, hogy megosztottad a tortenetedet, es h te is megertesz.

A nő miutan megtudta a megcsalast,megbocsajtott neki (nem en vagyok az elso nő,akivel megcsalta a parjat), ennek ellenére mindent elnez neki, csakhogy maradjon mellette.

Fura gondolkodas...

Ezt mar en is gondoltam, hogy a komfortbol nem fog kilépni miattam, bár nem kizart hogy en ezt nem tudnam megadni neki,miert is ne tudnam...de neki igy jo,ahogyan irjátok.


Ki akarok ebbol lépni, mert sajat magamnak okozok fajdalmat,de nehez, foleg, hogy nem vagyok nyitott az ismerkedesre masvalakivel.

Te csak szimplan megtudtad allni, hogy nem beszelsz vele egyik naprol a masikra?

2016. dec. 26. 20:03
 4/11 anonim ***** válasza:

Nő vagyok. Egyszer majdnem hasonló szituba kerültem. Még házas volta, de én már éreztem, hogy ennek véget kell vetnem. Közben megismerkedtem egy másik illetővel. Mivel én nem szeretek párhuzamosan több dolgot futtatni, ezért eleinte leépítettem a másikat (aki egyébként benne lett volna így is abban, hogy legyen köztünk valami). Majd később tényleg a tettek mezejére tudtam lépni, beindítottam a válást és akkor mondtam a másiknak, hogy innentől szabad a pálya. Úgy voltam vele, még ha nem is jönnek össze a dolgok, így egyiket sem aláztam meg és szerintem ez így volt a legtisztességesebb.

Szerintem ha valaki hasonlóan értékeli a következő jelöltet, akkor nem hozza kellemetlen helyzetbe, nem ígérget neki, hanem előbb lerendezi a korábbi kapcsolatát és azután kezd az újba.

Mondom én nő vagyok, de szerintem a tisztességes férfiak hasonlóan gondolkodnak.

Ha meg valaki csak egyik kapcsolatból lép a másikba, ott vigyázni kell szerintem, mert ott a személyt általában szerintem az érdekek, vagy kapcsolatfüggőség mozgatja.

2016. dec. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

elmondhatatlanul nehéz volt, minden pillanatban lestem a telefont, hogy mikor ír, vagy néztem az e-mailem, de semmi.

szerelmes voltam, de ez olyan vad, szenvedélyes dolog volt mindkettőnk részéről, sokszor összevesztünk, mindketten féltékenykedtünk, aztán megsértődve nem beszéltünk egymással. ez az utolsó is ilyen volt, de itt egyikünk sem próbált békülni.

kellett 1-2 év, mire felfogtam, hogy nem kellek neki. ezután amúgy 2-3 év telt el, amikor a barátnője elhagyta. akkor vette fel velem a kapcsolatot. elsírta a bánatát, megértést várt, támogatást, én pedig ezzel szemben azt mondtam neki, hogy megérdemli a sorsát, mert megcsalta a lányt. nem ezt várta, nem is beszéltünk ezután.

teljesen a mai napig sem tudtam elfelejteni, egy pici vonzalom mindig van iránta, de szerencsére nem vészes.


a másik nő a te esetedben szerintem az anyagiak miatt lehet vele. de lehet, hogy a gyerekkel zsarolja, a férfi pedig egy gyenge jellem.

sőt, mindenképpen az, hiszen nem tud választani, egy kifogással takarózik hosszú ideje, és nem is őszinte.

azért egy ember őszintesége viszonylag állandó tényező, nem attól függ, hogy épp kivel beszél.

ha én őszinte embernek tartom magam, akkor az azt jelenti, hogy őszinte vagyok a barátnőmmel is, meg a főnökömmel is.

szóval ha a te kedvesed hazudik a párjának, akkor mi a garancia arra, hogy nem hazudik ugyanígy neked is?

azt hiszed, amikor boci szemekkel szerelmet vall neked, igazat mond? valamit biztos érez, de jó adag színészkedés is van ebben, abban biztos vagyok.

de azt is nagyon jól tudom, hogy hiába érzed megalázónak a helyzetet, nem tudsz kilépni belőle, mert szereted.

ilyenkor várjuk a csodát, de sajnos szerintem nem ez a realitás. :(

hátha jön majd egy újabb pasi, aki a tenyerén hordoz, aki tényleg komolyan gondolja veled, és elfelejted miatta ezt a szemetet.

2016. dec. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyosak vagytok, hogy ezeket így leirtátok, rossz szembesülni azzal, hogy igazatok van, most egyelőre megpróbálom azt, hogy ha hív, nem veszem fel, de nem tudom, hogy meddig fogom ezt így bírni, előbb-utóbb nekem kellesz elköltöznöm innen, hogy új életet kezdjek. Én nem kértem őt sosem, hogy hagyja el értem a nőjét, a családját, sőt rengetegszer elmondom neki, hogy a békességre törekedjen, lepje meg őt,hátha fellobban benne a régi érzés a másik iránt ...de ekkor csak annyit mond,hogy hiába próbálja ezeket, mert egyszerűen nem szereti, túl fiatal volt, amikor összekerült vele.

Magamat se értem, hogy miért mondom neki ezeket, de azt szeretném, ha boldog lenne (mert nem az,ezt a csaladja,rokonok is mondták már)! De mégsem mer lépni, az is benne lehet a dologban, hogy anyakomplexusa van...


Fogalmam sincs mitévő legyek, de a ti helyzetetekből is kiindulva az volna a legjobb, ha megszűntetném vele a kapcsolatot, de mivel közel laknak hozzám, ez nehéz lesz.

2016. dec. 27. 17:30
 7/11 anonim ***** válasza:

Én sem tudom, miért tesszük ezt, mi nők, hogy magunk ellen beszélünk.

Az én 3 kis történetem régebbi, jelenleg viszont azért böngészem ezt a kategóriát, mert beleőrültem, hogy az életem párja 12 év után egyik napról a másikra lelépett, talán bele is futhattál egyik-másik kérdésembe.

Rengeteg és óriási problémákkal hagyott itt, megoldhatatlan, kilátástalan lett az életem.

Van neki új nő, és még amikor bőgve könyörögtem neki, hogy jöjjön vissza, akkor is az volt a következő mondatom, hogy a másikra figyeljen oda, vegyen neki karácsonyi ajándékot, legyen vele boldog.

Valamiféle önfeláldozás ez, inkább szenvedünk, csak a szeretett férfinek jó legyen.

Közben pedig beleőrülünk, annyira fáj, hogy ő épp mással van.

Az elhatározás az elején mindig kemény, erős, hogy ne vedd fel a telefont, de pár nap után úgyis meginog, és majd ír néhány szívhez szóló sms-t, hogy mennyire hiányzol neki. Legalábbis általában így van.

Kívánom Neked, hogy túl tudj lépni ezen az egészen.

2016. dec. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hűha, nagyon is rossz érzés lehetett gondolom, ha konyorgunk az még csak rosszabb talán. :-(

Nekem az esett rosszul, amivel végképp elvágta magát nálam,az, hogy karácsonykor sem tudott dobni egy sms-t, nyilván félt, hogy ha válaszolok (nem válaszoltam volna,tudom,hogy követve van ), akkor rögtön lebukik. Neki gondolom boldogan telt az Ünnep, nekem annál kevésbé...de ha nem vagyok neki fontos ilyenkor (a távolból), akkor ezek után se legyek az! Erős leszek, köszönöm! Puszi.

2016. dec. 29. 16:39
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez sajnos így van, ha a szeretet ünnepén annyit sem tett, hogy jelentkezzen, akkor ez elég egyértelmű.

Ha szeretne, akkor Veled akarta volna tölteni.

LÉgy erős, és később se higyj neki. Kitartást!

2016. dec. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

:(

Köszönöm!

2017. jan. 4. 23:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!