Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volna szíves olyan válaszolni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volna szíves olyan válaszolni, aki (sajnos) jártas megcsalásos témákban?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy 1,5 éve ismertem meg azt a pasit, akinek van 1 kislánya, és párja.

Ők 8 éve úgy élnek együtt, hogy gyakori a veszekedés, a külön költözések, és a pasi részéről csak is a gyerek miatt a nővel.


Amikor találkoztunk ő nyaralni jött ide, ahol lakom. A találkozás után sokszor keresett,írt...

800 km-t tett meg 2 héttel később, csak hogy lásson engem.

Ez a találkozás havi egyszer mindig megvolt így, hogy jött-ment, majd ide is költöztek ebbe a városba, ahol élek.

Én ez alatt az idő alatt nagyon megkedveltem őt. Mindig a kedvembe járt, sokat beszélgettünk, törődést és figyelmet kaptam tőle, amit az előző párkapcsolatomban nem kaptam meg.

Ő is így vélekedik, hogy velem eltud beszelgetni,amit a párjával nem lehet..sokszor mondja, hogy nem szereti őt, hogy mennyire idegesítő,hanyag,idegbeteg stb..de mégis ide koltozott VELE - pedig 6 hónapig külön éltek egy masik országban.


Nekem ez igy rossz... látni őket együtt, a párja megtudta, hogy mi volt köztem és a pasija közt, kellemetlen, ha osszefutunk..

Én nem akarok közéjük állni, hiszen van egy közös gyerekük.

Többször is "szakitottam" már, mert nekem ez szenvedés, és ezt Ő is észre vette már rajtam...de mégis keres, és nehéz megállni, hogy ne beszéljek vele, megtudni hogy van stb stb...


Hogyan másszak ki ebből az egészből?

Ő is kötődik valamilyen szinten hozzám, csak annyira nem akarja kimutatni, hogy mit érez, mert tudja, hogy a gyerek miatt a párját nem hagyja el!

(azt a nőt nem szereti"-akkor miért fél,ha netalán elhagyná őt,mert ha kiderülne a mi viszonyunk, a nő itt hagyná ezt a pasit).

Totál belebonyolódtam ebbe az egészbe, nem tudom mi tévô legyek??

Kérlek csak akkor írj, ha tapasztalt vagy e têren, lenéző,megvető válaszokat nem kérek. Tudom, nem helyes amit csinálok! Ezért kérem a segitsegeteket.


2016. dec. 26. 18:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem olvastam Végig a kommenteket. Egy dolog jutott eszembe most, hogy sok ffi nem akar elválni mert a gyereket többnyire a no viszi és bármilyen hihetetlen sok ffi nem akar hétvégi apuka lenni

Mi lett azóta?

2023. dec. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!