Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van értelme ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme ennek a kategóriának vagy a legtöbb ember számára csak "feszültséglevezetésként" szolgál? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Kérdezőként (vagy akár olvasóként) kaptál már itt olyan tanácsot, amit megfogadtál és tényleg javított az életminőségeden?


Sajnos a következő forgatókönyvet látom: valaki kiír egy kérdést, a beérkező válaszokat (ha azok nem illenek bele a világképébe) a kifogásai miatt élből elutasítja, veszekedés alakul ki pár napig a különböző véleményt képviselő "táborok" között, aztán kis idő múlva a kérdés hátracsúszik a listán és hamarosan egy másik kérdés alatt folytatódik ugyanez.


2016. dec. 28. 12:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én, még olyat nem olvastam, ami tényleg segített volna nekem. Minden egyes élethelyzet, egy összetett, bonyolult dolog. A hagyd ott, rúgd ki, stb kórusnak nincs értelme. Volt már pár kérdező, akire, úgy privátba rá írtam és beszélgettünk. Gyorsan kiderül, a feltett kérdés mögött, teljesen más problémák vannak.
2016. dec. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ez van. Logika, érvelés, racionalitás nem létezik ebben a kategóriában.
2016. dec. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer láttam egy lányt, aki megfogadta a saját véleményével ellenkező tanácsot, ezért írtam is neki egy dícsérő levelet. :)
2016. dec. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Úgyis mindenki azt teszi, amit a fejébe vett, itt csak megerősítést vár minden kérdező, és ha netán az ellenkező véleményen van a válaszoló, akkor jön a lepontozás, meg a fröcskölés. Szóval szerintem ezt az oldalt nem veszi komolyan senki. :)
2016. dec. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy hogy milyen tanácsot, véleményt kap valaki akár itt, akár a való életben, mindenki úgyis a saját feje után fog menni, és a saját kárán fog tanulni vagy nem tanulni. Ez a fórum az esetek legnagyobb részében csupán szórakozás (időtöltés) a résztvevőknek, ahol névtelenül és arctalanul "megmondhatják a tutit"... :)
2016. dec. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van több értelmes válaszoló, kérdező is, de elég sok a buta, primitív ember is sajnos, akik nem látnak túl az egójukon és nyilván a saját szűrőikön keresztül adnak tanácsot, vagy várnak megerősítést saját hitrendszerüket illetően egy-egy kérdésnél.
2016. dec. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja kb. ez megy amit írsz kérdező. Ennél a kategóriánál általában a tapasztalataimat szoktam leírni, ami általában negatív, ezért le is pontoznak. Hasznos tanácsot még nem kaptam, csak a semmire se való közhelyeket, humor, önbizalom stb. Ugyanezt hallom a való életben is. Egy ember sem írja le vagy mondja ki az igazságot azok közül,akik sikeresek a párkeresésben, ami így hangzana: Menj plasztika sebészhez, szabasd át az egész képed, mert különben b..hatod a személyiséged meg a humorod! Itt tanácsot adni meg érdekes dolog, sokszor megerősítést, vagy ahhoz vár segítséget a kérdező, ami nem lenne helyes. Pl. Megcsalta a párját, hogyan tudná esetleg titokban tartani és folytatni a másikkal a titkos "randevúkat"? Erre ugye sokan leteremtik, van aki durvábban, van aki finomabban, próbálják jó útra terelni, reakció erre általában: Nem szidásra, vagy papolásra vagyok kíváncsi, hanem tanácsot kértem. A kedvencem mindig is az volt, amikor idejön sírni egy-két nő,hogy milyen magányos, mennyire hiányzik neki a kapcsolat, de nagyon rikán jár bulizni is vagy bárhova, de itt nem ismerkedik. Aztán ezen segítsen már az ember, kb. olyan mintha a fulldokló eldobná magától a mentő övet.
2016. dec. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a feszkót a politika témakörben vezetem le, ide lazulni járok.
2016. dec. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én röhögni járok ide.
2016. dec. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!