Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csókoloztunk de nem tudtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókoloztunk de nem tudtam hogy terhes az élettársa most legszívesebben megölnem magam hogy lehet valaki ilyen?

Figyelt kérdés

Van egy gyerekük azt mondta ott akarja hagyni oket mert nem szereti a not

Nekem mondták már páran hogy ne foglalkozzak vele mert terhes a felesege de nem hittem el azt hittem csak irigyek

Kérdeztem tőle hogy igaz e mindig letagadta most az egyik haverja el mondta hogy terhes

Csak csók volt koztunk semmi más

Most mit tegyek?

Bele szerettem de most hogy terhes úgyse hagyja ott

Én meg legszívesebben megölnem magam azért amit tettem hiszen gyerekes apa de így hogy rá adasul terhes a felesege á és nem volt képes el mondani


Most mondjaak le a szerelemrol azert hogy másnak jo legyen? Ne magamat nezzem? Mit csináljak?

Ő is érez irántam valamit tudom

Segítsetek legyszives


2016. dec. 31. 00:01
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Hazudott neked a pasi, ergo tőled semmi komolyat nem akart, csak megakart dugni párszor. Sosem fogom megérteni, hogy a nők miért a házas pasikra utaznak.

Azért mert van pénz, ott a nyüves anyagi biztonság mögötte?

Felejtsd el azt az embert, vagy megvárod, hogy téged is majd teherbe ejtsen, ha lefeküdnél vele, aztán vonuljon egy 3.-hoz?

Eleve hogy lehetnél boldog egy hazug, hazudozó ember mellett?

2016. dec. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez úgy szokott lenni, hogy megkap párszor, közben hiteget, hogy nem szereti otthon a feleségét már és el fognak válni, ha meg ha így és úgy lesz... Na persze a nagy fenéket. Senki sem különleges! Senki sem más, mint a többi. Az ember fejében létezik, hogy amit most ő talált na az majd más lesz. Aha mert miért is? Esetleg ha te lennél a Palvin Barbara, vagy valami hasonló kaliber. Lehetsz bármilyen jó partiért nem fognak családokat borítani érted a férfiak. Ahhoz sokkal több kell.
2016. dec. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mire érted hogy sokkal több kell?
2016. dec. 31. 00:41
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne azért mondj le a szerelemről, hogy másnak jó legyen hanem azért, hogy neked jó legyen. A fickó egy gerinctelen hazug idióta. Ha élettársával/feleségével megcsinálta ezt veled is megfogja. Pár hónapja amikor fogant a gyerek akkor még szerette a nőt? Azóta elmúlt és már téged szeret? Nevetséges. Még ha érez is valamit feléd majd az is elmúlik és otthagy mert nem tudja mi az igaz szerelem, az elköteleződés és a felelősségvállalás.
2016. dec. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Teljesen ugyanebben a helyzetben voltam én is egy pár hónapja, még az egy gyerek és a terhes feleség is stimmel. Remélem nem ugyanarról a férfiról van szó! :D

Az én tanácsom is az, hogy felejtsd el, próbálj minden kapcsolatot megszakítani vele! Én ezt tettem, és segített, így 4 hónap után már szinte teljesen túl vagyok rajta. Egyébként azóta egyszer sem keresett, mióta megmondtam neki, hogy nem akarok tőle semmit, ebből is látszik mennyire komolyan gondoltam velem a dolgot.

2016. dec. 31. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Egy megbízhatatlan gyökér. A gyermeke anyját senki se hagyja ott, amikor még ráadásul terhes is a nő. Ne viccelj, felejtsd el. Nagyon gáz.
2016. dec. 31. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

eleve tudtad hogy van elettarsa. igy valasztottad hogy neked olyan kellnaki csalja a parjat.

most meg azon vagy kibukva hogy csalja a parjat ? hat tudtad, nem valtozott semmi.

2016. dec. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%

" Ő is érez irántam valamit tudom"


Jaj,kicsim,nem irántad érez valamit,hanem az új punci szaga mozgatja a fantáziáját. Látta,hogy beleestél,és könnyű préda vagy!

Ezt a hősszerelmes dumát meg hagyd már meg a tinilányoknak! Nem.kell lemondani a szerelemről,de tudni kell a különbséget férfi és gerinctelen féreg között! Ez a pasi.nem szeret,csak áll a farka.

2016. dec. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
34%

Ha neked az a boldogság, hogy ha bekapod a pasid faxát, akkor érzed rajta a terhes felesége puncinedvét is, akkor ne mondj le róla! Tudjuk, hogy a foglalt faxnak ettöl jobb az íze!

Akkor se, ha kénytelen vagy beérni màs maradékával, mert olyan nyomi vagy, hogy szingli pasinak nem kellesz!


Ha normális párkapcsolatot akarsz normális pasival, akkor meg ne dugogasd a nyelved kisgyerekes apa szájába, mert véletlenül elterjed rólad széles körben, hogy mekkora ku.rva vagy, és az jelentősen csökkenti az esélyeket.

2016. dec. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
92%

Micsoda erkölcsi dilemma!

Az nem baj,hogy élettársa és gyereke van,de hogy az élettárs terhes,na az baj. Mondjuk persze,hogy baj,hisz a terhesség bizonyíték rá,hogy még sem olyan rossz az a kapcsolat és még szex is van köztük.

Fiatalka lehetsz,naív és ostoba! Kell pár pofon az élettől,mire rájössz,hogy ezek a dolgok nem habos-babos királylányos storyk,ahol a szőke herceg majd felrúg mindent egy friss p.n.ért!

2016. dec. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!