Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok. Ma...

6 hetes terhes vagyok. Ma elkezdtem bőgni, hogy a párom elment, de csak pár órára. Aztán úgy berágtam, hogy vezetés közben nem vette föl a telefont, hogy legszívesebben dúltam volna. Miért? Hogy tudom ezt kontrollállni?

Figyelt kérdés
2007. nov. 2. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én nem tudtam kontrollállni, ugyanezt csináltam amit te.Nálam majdnem egy hónapig tartott, már néha magamtól is meg voltam ijedve.Működnek a hormonok!El fog múlni ne aggódj, és sokkal nyugodtabb leszel.32 hetes kismama.
2007. nov. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 12.hétben vagyok.Nekem annyira erős hangulatváltozásaim nem voltak,és külnben sem tudtam volna ráfigyelni a folytonos rosszullét miatt:)De ah a rosszullét ez is el fog múlni.Kontrollálni meg nem kell,nem is menne.Próbálj meg nyugodt lenni,a párodnak meg kitartást!(Jah,és egyjobb pillanatodban magyarázd el neki,nem őt akarod bántani,csak a hormonok.Sok bajt megelőzhetsz vele!)
2007. nov. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A hormonok megváltoztatják az embert!

Én is 6 hetes vagyok,de néha megijedek saját indulataimtól.

Alább fog hagyni ne izgulj!(Már van 2 gyerkőcöm,úgyhogy tapasztalatból mondom.)

2007. nov. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok állapotos,sem nő,de a kondizáshoz én is szedtem "táplálékkiegészítőt" :)) és egy igazi vadállattá változtam,úgyhogy abba kellett hagynom mert már a saját barátaim is megijedtek tőlem.

Miután kiürült a szervezetembeől,újra normális lettem.

Tehát az embert a kémia igen,felborítja.


(Gondolom 2007 óta megszületett már a csöppség,de talán már a kistestvére is :)

2011. jan. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!