Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mire véljem ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mire véljem ezt?

Figyelt kérdés
Van a munkahelyemen egy széparcú, csinos, szexi lengyel lány. (Meg már vagy 100 másik). Ha pl mellette vagyok, teljesen átnéz rajtam, mintha ott se lennék. Amikor azon a részen mászkálok munka közben ahol ő van, és látja hogy jövök, mindig rám néz, de azonnal elkapja a fejét. Nekem ebből az jön le hogy rohadtul unszimpatikus vagyok neki. Viszont tegnap pont úgy álltam, hogy neki háttal de "átlósan", ő azt hitte hogy nem látom, de a közben a szemem sarkából mégis, és engem nézett. Amikor odafordítottam a fejem, akkor azonnal elkapta és megint úgy csinált mintha szellem lennék. Ez 3x megismétlődött. Nem tudom mire vélni. Vagy ma is. Ültem a kantinban, ő leült egy másik asztalhoz. Kicsit oldalra-fordult rám nézett és egyből vissza. Beszéltük a srácokkal, meg a polák haverjaimmal hogy dögös, meg hogy bejön nekem, lehet hogy valaki visszamondta neki, és zavarja h tetszik nekem? Vagy ti mikor csináljátok ezeket egy pasival? A lányok szerint nem vagyok csúnya (ezt ők mondták eddig, nem én állítom magamról! :) Illetve megköszönnöm ha privátban mondanátok rólam véleményt, meg a lányról is hogy kb mennyi esélyem lehet.

2016. dec. 31. 00:57
 1/7 anonim válasza:
Írj privátot, nem mindig van szemem hozzá, főleg mert még csak 22 vagyok. De megpróbálhatok segíteni, meg én is kíváncsi vagyok. ˇˇ
2016. dec. 31. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sztem ide irjad hogy mindenki lássa, mivel engem is érdekel
2016. dec. 31. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Munkabol kifolyólag néz.
2016. dec. 31. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem van esélyed. En felenk lány vagyok es sajnos en is ezt szoktam csinálni ha tetszik valaki. Pedig ez nem jo taktika, mert a fiúnak ebből semmi nem jon le.. :D De szerintem tetszel neki.
2016. dec. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


"A fiúnak ebből semmi nem jön le" - Pont most írtam privátban egy válaszolónak, hogy nekem ebből a viselkedésből az jön le, hogy amikor meglát, akkor erre gondol: "jaj ne már megint itt az a nyomorék csávó akinek tetszem, csak ide ne jöjjön" és inkább elkezdem kerülni.

2016. dec. 31. 08:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Tetszel a lánynak,csak félénk lehet az irányodba.

Lépj oda hozzá ha ott van dolgod a környezetében.

Kérj egy apró-kis szívességet,segítséget,érintsd meg egy pár másodpercre a vállát.

Ha egy tollat kérsz,érints meg a kezét is,és várd meg amíg ő húzza el.

Persze zavarban lesz,de te csak nyugodtan nézz a szemébe és mosolyogj.

Nagyon hatásos,ezzel érezteted vele a bizalmadat is.

2016. dec. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Azért nem néz rád, vagy kapja félre a fejet mikor ránézel, hogy ne vedd észre, amikor bámul téged, amiből egyenesen azt tudnád leszűrni, hogy bejössz neki. Én is ezt szoktam csinálni, bár nem a legjobb. Szerintem nyugodtan kezdeményezhetsz, csak ne legyél nagyon nyomulós ;)
2016. dec. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!