Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog az, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog az, hogy egy olyan üzenetre "várok", amiről tudom, hogy úgysem érkezik meg!?

Figyelt kérdés
2016. dec. 31. 23:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos szempontból szerintem normális, hiszen várod a "lezárást". Talán könnyebb úgy tovább lépni, ha lezárul valami, nem pedig csak úgy lóg a levegőben. Plusz eleve jobban esik, ha mondjuk egy normális beszélgetés után téged is megtisztelnek azzal, hogy válaszolnak. De hidd el, egy idő után majd elfelejtkezel erről, és már nem fog érdekelni, hogy válaszol-e az illető vagy nem.
2016. dec. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
44%
Sokan várnak ilyenre. Írják egyet?
2016. dec. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

túl sokszor vártam ilyen üzenetre az életemben.


aztán rájöttem, hogy nem pazarolhatom az energiáim arra, hogy olyasmit várok ami sosem fog megjönni. nem változott semmi más, csak én, elengedtem az ilyen dolgokat, és ettől önmagában boldogabb lettem :)

2017. jan. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Hm, normális lehet, csak értelmetlen. Valamiképp túl kell lendülnöd a múlton és a jelenedre fókuszálni, mert az a baj, hogy amíg ezen kattogsz, lemaradhatsz csomó érdekes és értékes dologról, ami viszont meghatározhatja a jövődet is. Szóval: légy JELEN! B.Ú.É.K.!
2017. jan. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%

nem.

mert mástól vársz egy döntést,nem pedig te döntesz,nem te irányítasz,nem te választasz.

a kontroll átadás meg az eddigi történelemben még soha nem vezetett sikerhez.

2017. jan. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Társkeresőkön a férfiak 90%-a pont ezt csinálja. Nem erről van szó véletlenül? :)
2017. jan. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem ex, és nem társkeresőzöm, és férfi sem vagyok!
2017. jan. 1. 01:15
 8/22 anonim ***** válasza:

És ő is tudja, hogy lépnie kellene?


Gondolom tetszik, várod hogy lépjen, ő meg nem teszi.

Én sokkal magabiztosabban jelzek/lépek, ha érzem hogy pozitív visszajelzés fog érni. Konkrétabban jelét adja, hogy szívesen venné a közeledésemet.


Ha meg teljesen biztos, hogy feleslegesen vársz, attól még nem abnormális. Az ember szokott reménykedni dolgokban, csak egy idő után tudni kell feldolgozni és átlépni rajta.

2017. jan. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Én úgy fogalmaznék, hogy SEMMIKÉPPEN NEM EGÉSZSÉGES.


(Legalábbis hosszútávon egészen biztosan nem.) Esetleg valami más, ami lekötné a figyelmedet/idődet/energiádat?

2017. jan. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 BlackSword ***** válasza:
Nem, nem fog a sült galamb a szádba repülni... A te életedet csak te irányitod... Szóval egy előtörténet nélküli üzenetet nem fogsz kapni... Vedd a kezedbe a gyeplőt és irj te neki...
2017. jan. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!