Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog az, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog az, hogy egy olyan üzenetre "várok", amiről tudom, hogy úgysem érkezik meg!?

Figyelt kérdés
2016. dec. 31. 23:40
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Igen, normális, mert a remény hal meg utoljára... az a baj, hogy sokan mi ilyen reményre ítélt lelkek vagyunk. :( még a reménytelenségben is reménykedünk
2017. jan. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egyszerűen csak úgy gondolja az illető, hogy nem érdeklődsz iránta, vagy nincs esélye nálad, talán nem adtál neki pozitív visszajelzéseket, így inkább visszavonult. Ezerféle oka lehet, de esetleg írhatsz neki te is, hogy miért tűnt el.
2017. jan. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Tehát nő vagy... egy ifjú géniusz vagyok! X)

Miért nem írsz akkor te neki! Megerőltető, sértené az önérzetedet? Na, akkor csak várj tovább, elvégre még előtted van az élet... várj rá mondjuk 50 évet.

2017. jan. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Nő vagyok igen. Nem az önérzettel vannak a gondok. Sosem volt köztünk semmi és nem is lesz. Ezért sem értem, miért vártam mégis"belül". Mindegy is, túl kell lenni ezen is.. Elvégre Új Év van már.
2017. jan. 2. 14:28
 15/22 anonim ***** válasza:

ezek szerint nem jött meg?


sajnálom :(

2017. jan. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
De! De nagy valószínűséggel az utolsó volt.
2017. jan. 2. 15:58
 17/22 anonim ***** válasza:

"Sosem volt köztünk semmi és nem is lesz."

Ha nem volt köztetek soha semmi, akkor meg lényegében egy vadidegen embertől várod azt az üzenetet?

Nem értelek. Volt köztetek egyáltalán valami?

2017. jan. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
No, írtál már neki? Miért nem írsz te neki? Látod, én már egy rakat kommentet kibiggyesztettem ide és nem kaptam ujjbegy gyulladást.
2017. jan. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

:D

Nem vadidegen! De sosem volt semmi és nem is lesz. Ez így van jól! Csak belül piszkált egy kicsit!:) (talán,jól esett volna ha mégis...) de mivel egyértelműen negatív a dolog! A legjobb,ha nem vagy csak minimál szinten kommunikálunk.

2017. jan. 10. 17:37
 20/22 anonim ***** válasza:

A kecskénket régebben egyszer megfejtem, a női logikát sose sikerült megfejteni. Miért jó az neked, ha nem ír... hanem skót! X)

Na, csak mindent komolyan. Miért jó ez az állapot neked? Az elmondásodból majd legalább sikerül valami kis csökevény konklúziót levonnom és elsajátítanom, ha az egészet nem is sikerül.

2017. jan. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!