Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok egy rendőr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok egy rendőr mostohatestvér hez? És mit csinálnátok a helyembe? Eddig utáltam, de kezdek szerelmes lenni bele.

Figyelt kérdés

A szüleink nagyjából egy hónapja költöztek össze. Mi költözünk hozzájuk mert az ő házuk sokkal nagyobb volt. A gond az , hogy a sráccal nem bírjuk egymást,de a szüleink miatt inkább hanyagoljuk előttük ezt a témát. Én most vagyok végzős gimnáziumban és a szalagavatóm most szombaton volt a tánc partnerem pont az ex fiúm lett volna akivel két hete mentünk szét így nem volt párom. Kevés a fiú a két osztályba így másoknak is "nem sulis" párjuk volt. Drága szüleink kitaláltak , hogy legyen ő a párom hiszen ő is ebbe a suliba végzett pár éve és az összes tanár ismeri. Nem nagy kedvel , de az apja kedvéért vállalt.Este otthon le ültünk beszélgetni valami csoda folytán normál emberi hangnemben kérdezgettem milyen rendőrnek lenni és valahogy feljött az a dolog , hogy milyen valakit megbilincselni.Épp tette volna a kezemre a bilincset mikor megcsókolt. Nagyon bejött nekem valahogy a dolog úgy , hogy ott csókolóztunk a szobájába. (semmi más nem történt) Másnap annyit mondott nem tudja mért csinálta.

Én 18L Ő 24F


2016. dec. 19. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Mert a rendőrök mást sem tudnak, csak kocsikázni es középsulis lányokat igazoltatni.
2016. dec. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Wáó ilyen fajta könyvet szívesen olvasnék *-* Amúgy meg nyílván vonzódik hozzád. Ha nem tudja miért csinálta tegyél úgy mint ha nem történt volna semmi. Aztán ha szeretne valamit azt úgy is tudni fogod.
2016. dec. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg mint valami regény:D

Az ember nem csókol meg valakit ok nélkül, lehet még ő sem biztos a dolgában. Ne zaklasd meg ne hozd fel a dolgot. Óvatosan próbálj közeledni hozzá, beszélgess vele hétköznapi dolgokról.:(

2016. dec. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi *:)
2016. dec. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ha lenne ilyen könyv szìvesen hozzá vágnám :D

Nem hoztam szóba nála inkább mert eléggé frusztrált az miatt, hogy ünnepek alatt hívták a határra :/

2016. dec. 20. 18:42
 6/8 anonim ***** válasza:
2016. dec. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

Most várjuk ide a rendőrnek a sztoriját is!!

Úgy tűnik, hogy az egész hibbant család itt éli az életét a gyíkon!

2016. dec. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%
De jó volt ezt rendőrként olvasni :D
2016. dec. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!