Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell párkapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell párkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy hogyan is kéne neki kezdenem, 2017 let gondoltam itt az idehe változtatni és cselekedni is, nem hinném, hogy ronda gyerek vagyok, szerintem kinézek valahogy, ízlésej és pofonok, kinek mi.

Esetleg kezdjem tágítani a barátikörömet? VAgy idegeneket az utcán szólítsak le akik tetszenek, az még menne is, de egy időután eléggé nagy gondom van a beszéddel, néha-néha kimerülök és napokig megsem szólalok, aztán booom hírtelen már benem áll a szám és még a semmiről is több ezeres oldalas esszét is tudnék írni, jó mondjuk arról nem nehéz, mert elég érdekes téma, de kaphatnék tanácsokat? AKár nőktől? AKár sikeresebb férfiaktól vagy azoktól, akik úgy gondolják, hogy úgy kell csinálni a dolgokat, ahogy ők vélekednek arról.

18f


2017. jan. 2. 01:27
 1/1 anonim válasza:
Járj társaságba, esetleg kezdj el valami hobbit ahol emberek között lehetsz. Járjatok el a haverokkal bulizni. Az idegenek leszólítgatása az utcán szerintem nem túl jó ötlet, nem biztos, hogy jó néven veszik. Ne görcsölj rá, csak az éld az életet és majd eléd sodor valakit!
2017. jan. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!