Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti teljesen egyenrangúak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti teljesen egyenrangúak vagytok a párotokkal?

Figyelt kérdés

Én úgy veszem észre, hogy mi nem :( Pedig ráadásul az én "javamra". Egyszerűen vannak olyan mondatok, amiket én bármikor mondhatok neki, elfogadja, de ha ő mondaná nekem nagyon kiakadnék (és ki is akadok, mikor mondja).

például ilyen lehetne a "fogyóznod kéne" "járj többet edzeni" "tanulj többet", stb stb. (ezek csak példák, nem pont ilyenek vannak)


Ez egészségtelen? :( Tudom, hogy vagy nem kéne nekem sem mondani, vagy ha ő mondja, elfogadni, de ott hirtelen mindig máshogy cselekszek...


Ő nyugodt, nem akar soha veszekdni, én ideges és hisztis vagyok néha. (Bár ezek erősen függnek attól, hogy mennyit aludtam, mennyire vagyok éhes, mikor jön meg :D)


Másnál is van ilyen esetleg? Nem úgy veszem észre, hogy bármennyire is zavarná, de nem akarom amiatt elveszíteni.


2017. jan. 2. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Igen, egyenlő felek vagyunk a párommal.


Neked pedig lehet, hogy önuralmat kéne tanulnod és nem kéne mindenen hisztizned!

2017. jan. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy párkapcsolat akkor működik rendesen véleményem szerint, ha egyenlőség van a két fél között. Azért "pár" kapcsolat, mert egymást egészítik ki. Ha a dominancia eltolódik valamelyik fél irányába, az csak vitákat szül, és hosszútávon nem egészséges.
2017. jan. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem egyenrangúság, csak nem tudod kezelni a kritikát, a barátod meg kerüli a konfliktust és nem mond ilyeneket. Egyenrangúság inkább olyan kérdéseknél jön elő, hogy neked vagy neki "szabad e" valamit csinálni, nem "tilt" a párod úgymond, nem néz le, ilyesmi.


A leírásból ez nekem csak önbizalomhiánynak meg szimpla hisztinek tűnik.

25L

2017. jan. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2017. jan. 2. 15:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem relatívan igen. Van olyan terület, ahol nem merek vele kötekedni, mert tudom, hogy simán lealázna és fordítva is. Én is konfliktus kerülő vagyok, a sok szart tűröm amíg csak lehet, aztán egyszer csak robbanok és olyankor vannak az igazán pokoli veszekedések.
2017. jan. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mondhatni, van amiben o a jobb, muveltebb, van, amiben én.

Annyi, hogy elképesztoen logikusan gondolkozik, igy az osszes vitánkban magasan gyoz, esélyem nincs vele szemben. De ez jol van igy, mert kozben tanulok is tole., továbbá ezt egyszer sem dorgoli az orrom alá.

Én viszont érzelmesebb vagyok, szavakban kifejezobb, ami neki nagyon imponál.

2017. jan. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezeken én is kiakadnék ha nekem mondaná bárki így. A párom is, hajjaj de nem szereti. Ezért, ha véletlen ilyet mondunk egymásnak, akkor nem csodálkozunk, ha a másik kikéri magának. De ha már árnyaltabb a megfogalmazás, pl. szerintem heti egy edzés nem valami sok, több edzéssel több eredményt lehetne elérni, erre már nem akad ki úgy az ember. Még lehet hogy el is gondolkozik rajta.
2017. jan. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!