Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom külföldre menne, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom külföldre menne, de nem bírnám ki. Valaki volt hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Mindketten egyetemisták vagyunk, és van ez az erasmus program. Tanácsolták neki, hogy menjen és próbálja meg odakint egy fél évet. Ötükök a sikereinek, de miven nem egy egyetem, nem ugyanaz a szak, nem is tudnék vele menni, és nem bírnám ki nélküle. Tudom hogy a mai világban már könnyű megoldani a kommunikációt az internet mellett, de ez nem pótolja az ölelését, sem a jelenlétét. Nem akarom azt mondani hogy ne menjen, de mégis...önző dolog, tudom, de nagyon szeretem es nem bírnám. Aki hasonló helyzetben volt hogy oldotta meg?

2017. jan. 2. 22:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha akart volna,eddig is megcsalt volna,bízz meg benne jobban.
2017. jan. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
54%
Amikor találkoztam a jelenlegi párommal, már elintézett mindent, hogy két hónapra rá fél évig Olaszországban fog tanulni. Ismerkedéskor rögtön elmondta, és hogy egyszerűbb legyen, először nem is akartunk egymástól semmi komolyat. Aztán néhány találkozás után úgy döntöttünk, mégis megpróbáljuk... Teljesen megértelek téged, nem jó érzés, tele voltam kétellyel. Nekem sokat segített a napi chatelés, sokat írt, sok képet küldözgettünk egymásnak. Heti egyszer kb. egy órát skypeoltunk, ami igazi ünnepnap volt. Az idő felénél meglátogattam, az egy nagyon szuper hét volt. Itthon is megbízható ember volt, külföldön sem változott meg, nem bulizott sokat meg egyáltalán nem csajozott. Összességében gyorsan eltelt, bár én sokat dolgozom és edzek, direkt igyekeztem lefoglalni magam. Azóta már 2 év telt el és minden a legnagyobb rendben. Kitartás!
2017. jan. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ha igazán szereted, ami már a kérdésed alapján is kiderült, akkor elengeded. Bízz benne, biztos, hogy Ő is szeret téged, hiszen már 3 éve veled van. Ne úgy gondolj rá, hogy azért megy el mert bulizni akar, hanem úgy, hogy ez egy fiatal számára kb. kihagyhatatlan ajánlat, ha lemond róla akkor lehet, hogy örökre bánná.

Tudom, hogy nehéz, én 1 évet töltöttem az USA-ban úgy, hogy akkor már másfél éve szerelmes voltam a barátnőmbe de megbíztam benne, Ő is bennem és amikor végleg hazajöttem, erősebb volt a kapcsolatunk, mint valaha. Ha ezt kibírjátok akkor nincs előttetek akadály, ha pedig esetleg történne valami megcsalás vagy akármi, akkor pedig hálás lehetsz, hogy kiderült és tudod, nem Ő az igazi.

Ne stresszelj, inkább örülj, hogy ilyen lehetőséget kapott:)

Ja és még valami... Tudod jól, hogy a párkapcsolatban rengeteg kompromisszumot kell kötni, főleg akkor, ha szeretitek egymást. Néha le kell nyelni ezt-azt, hogy gördülékenyen mehessen minden. Ha Te is támogatod ebben a fél évben akkor azt fogja érezni, hogy tényleg Ő érte még azt is elviseled, hogy majd belehalsz annyira hiányzik neked:)

Sok sikert kívánok Nektek, remélem sokáig együtt lesztek még:)

34/N

2017. jan. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló vagyok, bocsi elírtam. A barátomba voltam szerelmes nem a barátnőmbe:)
2017. jan. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Voltam ilyen helyzetben anno egyetemen, de mivel nem vagyok egy hisztis, önző dög, ezért nyilván támogattam abban, hogy menjen. Ment is, és nem ment rá a kapcsolatunk - jóval később ugyan szakítottunk, de ennek pont nem volt köze az egészhez. Ha ezt tényleg szeretnéd ezt a srácot, akkor eszedbe se jutna ezen agonizálni meg rinyálni, hogy "nem bírod ki". Francokat nem bírod ki, fél év nem a világ, ha vele tervezed az életed, akkor abból 6 hónap igazán lópikula. Ha a barátod tényleg fontos számodra (és nem csak azt mondod), akkor nem fogod elvenni tőle vagy hisztivel tönkretenni ezt a lehetőséget csak azért, mert nem bírsz magaddal mit kezdeni pár hónapig.
2017. jan. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én nem bírnám ki. Valamilyen úton módon vele mennék, önkénteskedni pl. legalább az idő egy részére. Vagy lezárnám előtte a kapcsolatot, aztán ha visszajön még mindig meglátjátok, hogy akarjátok-e folytatni. De semmiképp nem tartanám vissza, hogy ne menjen.
2017. jan. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!