Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek soknak számít, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek soknak számít, ha eddig négy pasival lefeküdtem?

Figyelt kérdés

Elsősorban fèrfiakhoz szól a kèrdès. Ha pl. kíváncsiságból rákèrdeztek a kiszemelt nőnèl, akkor utána már kevèsbè lesz számotokra "èrdekes"?

- mielőtt valaki azzal jönne, hogy biztos egy diszkó 3,14csa vagyok, közlöm velük, hogy nem így van :)

21/N



2017. jan. 3. 00:09
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
66%
Négy az még nem gáz, ne aggódj. Csak ezen túl se add magad könnyen! ;)
2017. jan. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem sok, mert én lennék az ötödik. És ha úgy nézzük, hogy mindegyikkel 1 évet voltál, akkor leghamarabb már 16-17 éves korodban már megbsztak. Persze ráfoghatnánk, hogy átvertek téged, nem érdemeltek meg téged kihasználtak, de akkor meg az van hogy hogy nem vetted észre, nem volt meg az eszed? Tehát kva és buta közül választhatsz, nem tudom melyik a jobb :)
2017. jan. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem ennél többet számít, hogy az illetőkkel kapcsolatban voltál-e, vagy miből jön össze. Mert anélkül ez csak egy szám.
2017. jan. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. :)

Kettes, kifejtem akkor bővebben neked a dolgokat. :D Az előző èvben kezdtem csak el nemi èletet èlni, ès mèg nem volt kapcsolatom, tehát az összes kaland volt, mert sűrű napjaim voltak. Ezèrt is gondoltam úgy, hogy míg nem bukkannèk rá az igazira, addig ilyen könnyebb èletet èlnèk normális kapcsolat helyett, mintegy feszültsègoldókènt. :) De az új èvben lettettem erről ès ezèrt kèrdeztem.

2017. jan. 3. 00:17
 5/45 anonim ***** válasza:
71%
2-es, és ha mondjuk volt két 2-3 éves kapcsolata, meg két alkalmi? Elég szűk látókörű erkölcscsősznek kell ahhoz lenned, hogy ez zavarjon egy 21 éves nőben, mert szerintem ez tök normális. Amúgy meg nézz már körül, mi megy mindenhol, tizenéves lánykák havonta fekszenek be mindenki ágyába, meg kelletik magukat. Szerintem az, hogy egy felnőtt nő négy emberrel lefeküdt az évek során, nem tartozik a **banc kategóriába.
2017. jan. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
65%
Időközben válaszolt a kérdező. Nekem ez is belefér, de így már lehet kevesebben vagyunk a körben.
2017. jan. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
75%

"Amúgy meg nézz már körül, mi megy mindenhol, tizenéves lánykák havonta fekszenek be mindenki ágyába, meg kelletik magukat."


Hát azért ne ez legyen már a mérce :D :D :D

2017. jan. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
50%
Nem ez a mérce, de ettől még nem fog soknak számítani a négy férfi.
2017. jan. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2017. jan. 3. 00:22
 10/45 anonim ***** válasza:
48%

Suru napjaid voltak, kalandokat kerestél feszko oldonak. Aham. Nem a 4 miatt paraznek, hanem azert, mert 21 evesen erzelmileg egy csecsemo szintjen vagy. Csak az ilyen noket keruljem el. :/

Lehet kiserletet tenni a ribizliseg megmagyarazasara es legalizalasara, epp csak nevetsegesse tesz.

2017. jan. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!