Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mennyire ítélitek azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire ítélitek azt el, ha egy rendes srác inkább alkalmi kapcsolatokat szeretne egy bizonyos ponttól kezdve?

Figyelt kérdés

Mármint ha nem szeretne többet szerelmeket, érzéseket egy lány mellé?

Sokáig elképzelhetetlennek tűnt, de December elején jött ez elő bennem, mikor egy addig ismeretlen lánnyal lefeküdtem.

Évek óta először történt bármi ilyesmi.

21 éves lány, beszélgetni kezdett velem és valami történt.


És az a nap fantasztikus volt, annyira jó volt vele lenni és utána elbúcsúzni tőle.

Arra gondoltam, eddig miért hagytam ki minden ilyesmit?

Pedig sok esélyem volt, de mindig tartottam magamat.


Az érzelmi dolgok-NA azoknak mindig csúnya vége volt eddig.

Amúgy hűséges, apafigurának készültem eddig de ez a lány több dolgot megváltoztatott bennem.


Az normális ha eddig, kb; 22 éves koromig nyomiskodtam?

Most kezdem felfedezni a nőket?


Lehetséges az ilyesmi?

Mit gondoltok erről?

Most igazából nem tudom mit szeretnék vagy hogyan, jó lenne tudni ki mit gondol ezekről.


2017. jan. 3. 23:17
 1/5 A kérdező kommentje:

Még annyit, hogy már egy éve elég sok minden megváltozott az életemben.

Kezdenek dolgok kifejlődni, míg másoktól búcsút intek.

Munka, családom ilyenek..

2017. jan. 3. 23:21
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljes mértékben az ő dolga, nem ítélem el.


Amíg tiszteletben tartja azt, hogy engem csak párkapcsolat érdekel, egyéjszakás nem, és nem hülyíti a fejem, addig nyugodtan csinálatja felőlem.

2017. jan. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Annyi a bibi, hogy egy bizonyos ponttól nem vagy rendes srác, és az ott jön el, amikor tudatosan csak szexre keresel csajt, érzelmek nélkül.


Másrészt a szerelem nem olyan, amit ki lehet kapcsolni, érhet még téged is derült égből villámcsapás, akár egyéjszakásnak induló dolog során is. Pl. a férjemmel pont úgy jöttem össze, hogy ő külföldi, itt nyaralt, a hazautazása napján botlottunk egymásba. Gondoltam egyszer élünk, legyen szex, többet úgyse látom, mire várjak. Aztán három ország lesz közöttünk, kizárt hogy még egyszer összefutunk. Nos, ennek lett az a vége, hogy Magyarországra költözött, és most a felesége vagyok. ;)

2017. jan. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hogy van-e kapcsolatod jelenleg. Ha van és úgy feküdtél le ezzel a lánnyal, akkor nem vagy jó ember.


Ha nincs, és úgy gondolod, hogy jó volt azzal a lánnyal így, akkor tedd így. Lehet lesz aki ferdén néz rád, az alkalmi kapcsolatok miatt, de ez a te dolgod.

2017. jan. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4-es vagyok kicsit félrefogalmaztam.

Ne törődj azokkal akik ferdén néznek rád, mert semmi közük hozzá te mit csinálsz, nem az ő dolguk.

2017. jan. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!