Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik már megtalálták "életük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik már megtalálták "életük párját": már a kapcsolat eleje is más volt, mint az előző partnerekkel?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy akik sok éve élnek együtt boldogan, házasságban, vagy csak papír nélkül összeköltözve, stabil kapcsolatban, azoknak milyen volt a kapcsolat első 1-2 éve? Már akkor érezhető volt, hogy ez több lesz, mint az előző kapcsolatok? Szóval éreztétek, hogy "hú, a Gézával/Julival egész más, mint az exekkel, érzem hogy ő az igazi, vele összetartozunk, együtt fogjuk leélni az életünket" vagy ilyesmi?

Vagy ugyanúgy indult, mint a többi?


2017. jan. 4. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk teljesen más volt. Mármint persze, a cselekvés szintjén annyira nem volt más, nagyon nincs is minek másnak lennie, randiztunk, ismerkedtünk, első csók, első szex, néhány kínos pillanat, zavart nevetések, satöbbi, ami az elején lenni szokott, de érzésre mindez teljesen más volt, mint az ezt megelőző 4 másik kapcsolatomban. Jobb volt. Könnyebb. Magától értetődő, természetes. Nem volt agyalás, hogy most vajon írhatok-e neki, hívhatom-e, jaj, most mi van, ha nem azt/úgy mondom, ahogy kellene, mittudomén. Nem kellett aggódni ilyen apróságokon, a hülye ötleteket későbbi időkre halasztani, nehogy még az elején visszariadjon miatta. Már a legelején az összes kínos, kellemetlen dologról nyíltan tudtunk beszélni, a programszervezés is olyan egyszerű volt, mert igazából mindketten ugyanazt akartuk- hogy együtt legyünk, és jó pont volt, hogy mindeközben az ízlésünk és érdeklődésünk is nagyon nagy átfedésben van egymással. Korábban ebből mindig problémáim voltak. Itt most nem.


Szóval igen, határozottan más volt. Nagyon jól egymásra találtunk, igazán szerencsésnek érzem magam :)

2017. jan. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A legjobb barátomnak érzem.
2017. jan. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, más volt: az a durva, hogy az elején kicsit sem voltam szerelmes belé
2017. jan. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#1

Köszi a kifejtett választ :) Hasonlóan érzek én is, bár mi még csak egy éve vagyunk együtt, de teljes az összhang, mindenben egyetértünk, és semmi se ciki, az első naptól lehettünk lazák és idióták egymás előtt.


#2, #3

Nektek is köszi :) Én is a legjobb barátomnak érzem őt, ő meg engem... A legeslegelején nálunk se volt az a hű de óriási lángolás, bár szerelmesek voltunk, de kellett 1-2 hónap, hogy annyira egymásba szeressünk, hogy megveszünk egymásért :D

2017. jan. 4. 15:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ő az első, de számára én más voltam. Egyébként az alapján amit a válaszodban írtál, szerintem "rátapintottál a lényegre".
2017. jan. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!