Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdekelne fiúk/férfiak nézőpon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekelne fiúk/férfiak nézőpontja. Mit nézel meg először egy lányon? Mi az ami megfog? Mi az ami kizáró ok?

Figyelt kérdés
2017. jan. 4. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:
4%
Ha nem vagy 170+ centi, vékony topmodell rád sem néznek.
2017. jan. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%

Ami megfog? Az összkép.

Ami kizáró ok? Az összkép.

2017. jan. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nincs állandó sorrend.

Megfognak pl. az értelmes szemek, az intelligenciáról árulkodó tekintet.

Taszít, ha úgy érzem, mesterkélt külsővel próbálja felhívni magára a figyelmet. Meg a dohányzás pl.

2017. jan. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Diavolino44 ***** válasza:

Arc, mell, összkép, de ez kb egy másodperc alatt.

Ranezesre kizáró ok, az elhizottsag, es a feltűnően kusza fogak.

2017. jan. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

hát én legelőször a fenekét és a combjait :D aztán az arcát és utána csipő és megyek felfelé :D

kizáró ok nálam elsősorban ebből következőleg ha nem jó a feneke... persze az arc is nagyon fontos, de az másodlagos... persze ha úgy nézem, ez lányok szempontjából kedvező, mert az arcon nem nagyon lehet alakítani (jó smink meg haj, de alapvetően nem), viszont az alak az szinte mindig módosítható, tehát tudnak tenni érte, hogy számomra vagy akárkinek is megfeleljen... arcra amúgy az átlagos is bejön, bár ha a feneke emellett nem jó, akkor az kizáró ok :D

viszont ha olyan elbűvölő arca van, akkor hajlandó vagyok nem kizáró okként kezelni, az amúgy számomra nem teljesen bejövő feneket, de azért sokat akkor sem adom alább fenéknél :D tehát egy mondatban: nálam a fenék majdhogynem dönt, arról, hogy érdekel-e a másik...

ez van :)

aztán lehet mondani, hogy külsőségek meg ilyenek, de ezt látom először... aztán lehet, hogy az illető egy pláza cica akkor csinálhat bármit, nem kell... (azokról meg amúgy azt gondolom, hogy ha megbasszák őket meg is érdemlik :) férfinak 1-2x jó volt sexelni kötöttség nélkül, a p**ca meg utána dobva van... természetes normális lányt kihasználni már ronda dolog.)

kicsit elbeszélgettem itt :)

2017. jan. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Arc, szemek, mosoly, nem feltétlenül ebben a sorrendben.

Nincs konkrétan olyan ami megfog, hiába írnék olyat, hogy legyen pl. szép kék/barna/lila szeme, biztos találok olyan kék/barna/lila szemű lányt, aki valamiért soha.

Kizáró ok ha szigorúan a külsőre szorítkozok akkor nincs, talán az extrém túlsúly lehet. Sajnálom, én már csak ilyen vagyok, egyszerűen nem tud vonzani egy 160 centi magas 95 kilós lány, akármilyen szép meg értelmes meg kedves. Barátnak viszont őt is simán el tudom képzelni.

2017. jan. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az arcát nézem meg először. Szinte bármilyen arcforma tetszett már, de legtöbbször a kerek.

Kizáró ok a túl sok ékszer, túl erős smink, igénytelenség.

2017. jan. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Na mi van fiúk, savanyú a szőlő?


Az egyből nem tetszik, ha megfordítjuk az előítéleteket, ugye? :)

2017. jan. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Leginkább két dolgot ezekben a sorrendekben

-Az arcát

-A cipőjét

-A testalkatát

-És aztán az összkép

2017. jan. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálam a magasság (minél magasabb, annál jobb) és az arc amik a legelső gondolataim. Arc tekintetében sokféle típus tetszik, de legjobban a hosszúkás, a legkevésbé pedig a kerek.

Öltözködésileg csupán annyi, hogy az a jó pont nálam, ha nem tucat-divatos, de nem is látványosan különbözni akaró, hanem inkább egyszerűbb, funkcionális. A szoknyák például kifejezetten tetszenek, de nem a partis miniszoknyák, hanem inkább a vastagabb anyagú, sötétebb, gótos-fantasys-alteros-társasjátékfan-típusú ruházat, fogalmam sincs hogy kéne nevezni vagy hogy keressek képet, nem értek a ruhákhoz :D talán ilyesmi, de ez sem pont az, amire gondolok: [link]


Ami nekem nem tetszik: kövérség, divatozás, affektálva járás, erős smink, túl sok piercing és tetoválás, rajzolt szemöldök, lenéző arckifejezés.


--


Aztán van egy rajz, amit az istennek sem találok, szóval elmesélem, mi van rajta: egy srác és egy lány elmennek egymás mellett az utcán. A lány szatyrában egy könyv van, de közben lesütött szemmel azon szomorkodik, hogy biztos nem tetszik a srácnak, mert nincs bikinije, műmelle, lapos hasa, de a srác meg meglepődve veszi észre a könyvet és pillant vissza a lányra, miközben arra gondol kis szívecskékkel, hogy milyen jó, hogy a lány olvas.

Na, valami ilyesmi van nálam is sokszor :D


--


74%, te miről beszélsz? :D Biztos ehhez a kérdéshez akartad ezt írni?

2017. jan. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!