Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi vehet rá egy 35 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi vehet rá egy 35 éves férfit hogy egy 15 éves lánnyal jöjjön össze?

Figyelt kérdés
Utána évekig együtt vannak. Vajon egy ennyi idős férfi hogyan gondolkodik?
2017. jan. 4. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A 20 év korkülönbség még "oké", na de ezekben az életszakaszokban...Az egyik egy meglett férfi, a másik még szinte egy gyerek. Számomra ez eléggé perverz, aberrált. Holott én is voltam halálosan szerelmes nálam annyival idősebb férfiba, hogy azt le se merem írni. Hirtelen azt akartam válaszolni, hogy a szexhiány veheti rá a férfit, de ha évekig együtt vannak, hááát..érdekes.


25/N

2017. jan. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom.


Én 31 vagyok, de pl 18 éves lánnyal én is összejönnék simán. Legutoljára egy tőlem 7 évvel fiatalabb lánnyal voltam két évig.


Amúgy a szüleim között is 9 év korkülönbség van és normálisan felneveltek engem és két tesómat is és a mai napig jól megvannak. Szóval nálam a hamarosan esedékes családalapításra sincs kizárva akár 10-12 év korkülönbség sem.

2017. jan. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerelem.
2017. jan. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A férfit a farka, a lányt a pasi pénztárcája.
2017. jan. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg olyan férfiról van szó, aki nagyon nem sikeres a saját korosztályában, így kihasználja, hogy a 15 éves lánynak imponál egy idősebb férfi érdeklődése.
2017. jan. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

haverom 32, és egy 16 éves lánnyal jött össze.

ennek már 1,5 éve.

igaz a csávó kb egy szinten van a csajjal, mert azért ilyen korkülönbségnél érdekes lehet a kommunikáció egy párkapcsolatban :D

2017. jan. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A pasi agyilag megreked ezen a szinten, egyáltalán nem úgy viselkedik és gondolkodik, mint a korosztálya. Esetleg van benne egy jó adag pedomaci, mert az is nagyjából ebből fakad.


A csajnak meg bejön, hogy egy felnőtt férfit is az ujja köré tudott csavarni, lehet vele hencegni a barátnőknek, és persze neki már van lakás, kocsi, saját kereset, amit a korban hozzáillő fiúk értelem szerűen nem tudnak felmutatni.


Engem rettentően érdekelne még, hogy tudják úgy megoldani, hogy egyiket se csapták még agyon a lány szülei, mert ha az én 15 éves lányomra akarna rámászni egy apja korú férfi, akkor jobb, ha én kapom el, és nem a férjem, mert azt nem éli túl.

Pont úgy, ahogy a fiamnak is minden haját kitépném, ha 35 évesen egy unokám korú lány után sertepertél.

Úgyhogy ebből kiindulva vannak hiányosságok mindkét részről a családi hátteret illetően, mert ez az életmód nem épp az értelmiségre jellemző, és akkor nagyon finoman fogalmaztam...

2017. jan. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Pont azon gondolkodtam én is ha lenne ilyen korú lányom akkor tuti eltiltanám egy ilyen férfitól.

De itt olyan kapcsolatról van szó ahol a férfi felvállalja a lányt. Haza viszi minden hétvégi ebédre, céges vacsorára, baráti összejövetelekre.

Kíváncsi lennék a férfi barátai is mit szólhatnak ehhez?

2017. jan. 5. 08:58
 9/9 anonim ***** válasza:

A férfi ostobább barátai irigykednek a friss puncira, az értelmesebbek meg inkább egy szot sem szolnak.

Én mondjuk agyonutném a gyerekemet meg a másikat is, nemtol fuggetlenul.

2017. jan. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!