Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, hogy fogadnátok ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hogy fogadnátok ezt a barátnőtöktől?

Figyelt kérdés
Ha idővel egy beszélgetés során elmondaná, hogy az elején egyáltalán nem vonzódott hozzátok, nem volt szerelmes, hanem később szeretett belétek?
2017. jan. 5. 14:00
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Az, hogy nem volt szerelmes nem gond, nem mindig van szerelem első látásra, én se mindig vagyok az, a kapcsolat elején, ez idővel alakul ki. Viszont az, hogy nem vonzódott, az fura lenne. Akkor miért jött össze velem?
2017. jan. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
A lényeg, hogy most mi van.
2017. jan. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1.: fizikailag nem vonzódotz, viszont a személyiséged nagyon tetszett neki már az elejétől kezdve
2017. jan. 5. 14:03
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Nem zavarna, inkább örülnék neki, hogy idővel sikerült érzelmi kapcsolatot is kialakítani.
2017. jan. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%

érdekesen...

ha fizikailag nem vonzódott hozzám, feltenném a 50 millás kérdést, mégis kire is gondolt hónapokig mikor szexeltünk?!

Felkapnám a cukrot ez biztos, függetlenül attól, hogy állítása szerint "már" szeret...

2017. jan. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mármint a kapcsolat elején, vagy az ismertség elején? Kapcsolatban azért elvárható, hogy vonzódjanak egymáshoz a felek, de ismertség elején nem gáz. Mi is méregettük egymást a barátommal, és magunkban mindketten elhatároztuk, hogy SOHA nem fogunk kezdeni a másikkal :D Nekem abszolút nem volt az ideálom a sötét hajával, a szakállával, az izmos alkatával, én pedig abszolút nem voltam az ideálja a rövidebb, világos hajammal, vékony alakommal. Most meg mégis oda meg vissza vagyunk egymásért, őrülten kívánjuk egymást, és ez számít, jókat nevetünk azon, hogy soha nem akarnánk semmit egymástól :D
2017. jan. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Megmondanám neki, hogy én meg az elején vonzódtam hozzá és most nem... így egálban vagyunk
2017. jan. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Szergej55 ***** válasza:
Nagy ügy.
2017. jan. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
31%

Azt nem értem, most hol vannak azok a férfiak, akik szerint a nőknek esélyt kell adni annak is, aki nem egy alfahím...

Röhej.

2017. jan. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
63%

A megismerkedésünk után két évvel jöttünk össze, kb. ez volt a helyzet, ami a kérdésben áll, csak nálunk én vagyok a nő. Utóbb elmondta, hogy bár vonzódott kezdettől fogva, ahhoz, hogy igazán szerelmes legyen, neki több idő kellett, és még azután is erősödött az érzése, hogy összejöttünk. Én ezen nem akadtam fenn, kezdettől komolyan gondolta velem, úgy is viselkedett, és mindenki más, ki vagyok én, hogy elvitassam az ő jogát ahhoz, hogy úgy érezzen, ahogy? Ha benne lassabban fejlődtek az érzelmek - amit egyébként akkor is tudtam - akkor kétszeresen büszke vagyok, hogy én nyerhettem el a szerelmét, sokkal értékesebb az én szememben ez így.


Cserébe nem bizonyultak könnyen elmúlónak az érzelmei.

2017. jan. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!