Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30 körüli pasik, ti ezt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 körüli pasik, ti ezt hogy fogadnátok a barátnőtöktől?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, a barátnőd 9-10 évvel fiatalabb nálatok. Közös az érdeklődési körötök, hobbijaitok, alapvetően passzoltok egymáshoz agyban és gondolkodásban, normális lány. Viszont néha 1-2 napra rájön a bolondság, ilyenkor sokat nevet, hülyeségeket beszél, fel van pörögve, olyan, mint tinédzserkorában volt. Tényleg rövid ideig tartanak az ilyenek, max 2 nap, utána minden a régi. Ti ezt hogy tolerálnátok? Köszi! (Nem vagyok kíváncsi arra, hogy minek neked ennyivel idősebb pasi, nem ez a helyzet, más miatt kérdezem, csak releváns válaszok érdekelnek.)
2012. dec. 28. 01:29
1 2
 1/16 okoska31 ***** válasza:
engem nem zavarna - persze, ha a kalandvágy nem törne rá párhuzamosan.
2012. dec. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hát egy 20 éves lány épp hogy csak nem tini már,kb 2 évvel elötte még az volt.Az zavarna,ha a párom velem nem mindig maximálisan boldog,hanem csak néha 1-2 napot.
2012. dec. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

elmegyünk valahova mulatni,vagy itthon rúgunk ki a hámból.

bnőm 10 évvel fiatalabb,8 éve együtt.

2012. dec. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Irigylem a problémáidat, örülj, hogy van barátnőd és ez a legnagyobb dolog ami zavar. De tényleg.
2012. dec. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszi!

Első: nem, kalandvágyról nincs szó :)

Második: nem azt jelenti, hogy a párjával nem boldog, azt magyaráztam, hogy ezeken a napokon, olyan, mint 14-15 éves korában, az a fajta gyermekiség tör rá.

2012. dec. 28. 01:33
 6/16 A kérdező kommentje:
Negyedik: olvasd már el végig! Nem én vagyok a lány vagy a fiú, sőt, nem is konkrét emberekről van szó, teljesen más apropóból tettem fel a kérdést. Sajnállak, ha olyan sz.r az életed, hogy mások állítólagos problémájának a milyenségével kell törődnöd.
2012. dec. 28. 01:35
 7/16 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond. Néha mindenki lehet gyerek, majd ritkulnak ezek az alkalmak.
2012. dec. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

aki gyerek az gyerek. nincs vele semmi baj, de 30+ osan már gyereket kellene nevelni, nem pedig gyerekkel párkapcsolatozni, nem?


persze ez csak az én hülyeségem, de teljesen más a 20 éves fiúval beszélni mint egy 60+ os öregember vagy mint egy munkában megfáradt 50-es.

2012. dec. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 fospuska ***** válasza:
ebben a cipőben járok,én élvezem sokat röhögök ilyenkor az asszonyon. és vele is,nem csak rajta.:)
2012. dec. 28. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Az én véleményem is leírom azért. Én úgy gondolom, hogy a mai világban 10 év nem igazán nagy korkülönbség, illetve, hogy akár 40-50 évesen is lehetnek az embernek ilyen pillanatai, nem kell teljesen megkomolyodni. Ja, meg hogy egy 30-31-32 éves férfinak nem feltétlen kell még család, gyerek, mások a körülmények és tényezők, mint mondjuk 20 éve. Köszönök minden választ, írhattok még.
2012. dec. 28. 01:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!