Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy török sráccal beszélgetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy török sráccal beszélgetek és elég szimpatikusak vagyunk egymásnak. Megbeszéltük, hogy eljönne Magyarországra és találkozhatnánk. Szerintetek működnek a magyar-török kapcsolatok, milyenek a török pasik? Akinek tapasztalata van az válaszoljon kérem

Figyelt kérdés
2017. jan. 5. 22:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Keress nyugatra.
2017. jan. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
13%

Nem értem miért nem jó a magyar...mitől értékesebb vonzóbb, egy fanszőrfejű, barnabőrű, barnaszemű, barnahajú szalagtermék.

Egyébként semmi bajom a törökökkel. Viszont a keveredéssel annál több.

2017. jan. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
75%

Bírom ezeket az itteni embereket, akik muszlim emberekről maximum a hírhedt kék plakátokról olvastak, látni élőben, még csak egyet sem láttak (maximum a sark dönerest), de már simán kijelentenek mindent cirka másfél milliárd emberről olyan stílusban, mintha ők tényleg tudnák... aztán meg habzó szájjal véletlen bekapcsolják a tévét, és leragadnak az első török sorozat előtt, nézni a "muszlimokat" (bár, tudjuk itt tévét se néz soha senki, mert őt nem lehet "népbutítani" dehogy)... :"D.

Lényeg, ami lényeg kérdező én elég hosszú ideig Törökországban éltem, a párom is török, így viszonylag van némi rálátásom a dolgokra, de így is nehéz bármi érdemlegeset elmondani, mert az csak általánosítás lenn, lévén, hogy Törökország hatalmas ország, meglehetősen sokszínű, így egy isztambuli születésű pasi teljesen más lehet mint egy gaziantepi például. Általánosságban az elmondható, hogy minél keletebbről jött, a család annál vallásosabb, de pl. Törökországban ez távolról sem azt jelenti, mint pl. Szaúd-Arábiában. Törökországban az igazán vallásos családokban az utolsó szó joga mindig a nőé (az idősebb nő rokonok véleményét mindenkinek kötelessége tiszteletben tartani minden ágról), és alapjában véve ez kezd egy elég tömeges problémává válni, hogy a török nők a férfiak "fejére nőttek", így a férfiak inkább külföldi nőt választanak maguk mellé, ha tehetik (talán ez az egyetlen általánosítás, amit mindenkitől ugyanúgy hallottam, tehát soha nem hallottam egyetlen török férfitől sem, hogy dicsérné a török nőket, hanem mindegyik ugyanazokat a társadalmi dolgokat emelte ki - ez elég érdekes volt nekem).


Ezenfelül meg csak olyanokat tudnék mondani, amit szerintem már alapból tudsz: mindenki más. Tehát, minden társadalomban vannak idióta egyének meg normális egyének. Ez alól a török társadalom sem mentes (pláne, ha ilyen hotelos románcról beszélünk - annak semmiképp ne dőlj be, ők ezért vannak ott, ezért foglalkoztatják őket), de általánosságban az erőszak (most nem a sajnálatos robbantásokról beszélek) nagyon megdöbbentő ott (tehát, ha egy lányt ott megerőszakolnak, akkor az hetekig téma, "breaking news" a híradóban meg társai), tehát az emberek ilyesmihez egyáltalán nincsenek hozzászokva, de ennek ellenére biztosan vannak ott is családon belüli esetek (mint Magyarországon), de nem olyan jellemző ez, mint ahogy itt próbálják leírni neked, hogy "kutyaként leszel verve meg társai" (nagyon nehezen nézhetne a családja szemébe az a férfi, aki ilyet tesz a feleségével, a társadalom, társasága pedig abszolút kivetné magából, ha kiderül ilyesmi).


A másik pedig a távkapcsolat. Mi, távkapcsolatban kezdtük, még egy darabig úgy leszünk, amíg végre össze tudunk költözni. Viszont. Egy dologgal számolni kell, és ez pedig a pénz. 3-4 havi találkozásokkal vegetálni nem érdemes. Tehát, szerintem előtte mindenképp el kell döntened, hogy van-e erre fedezetetek, és van-e erre időtök (hogy kölcsönösen tudtok időt tölteni a másik országban, nem pedig csak egy-egy hétvégét 3-4 havonta). Valamint a másik távlati dolog az a "hajlandóság", mert nem árt belegondolni, hogy mi lesz a jövő. Ő ide tudna költözni, te tudnál ott élni egy teljesen másik országban, nyelvvel stb.? Sokan sajnos ezt nem gondolják végig, aztán később jön a csalódás.


Összességében én azt tudnám neked mondani, hogy egy jó családból való, tanult, értelmes török férfival csak jó kapcsolatod lehet, ha mindketten kölcsönösen tesztek érte, mert bennük van egy fajta sárm és férfiasság, amivel itthon sajnos nagyon kevesen rendelkeznek már.

2017. jan. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A férjem török, de a török férfiak nagy részének gondolkodása taszít. Távkapcsolatba sem mennék bele. Sok magyar-török párt ismerek ès elég vegyes dolgot látok. Vagy nagyon jól jársz, vagy nagyon rosszul.
2017. jan. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
26%

13-as, na ne mesélj!

Nem is akarom megismerni őket közelebbről, teljesen más kultúra, más értékekkel, már ha a nők megerőszakolását, az állatok meghágását, és az öntörvényes hitüket annak lehet nevezni.

Elég amennyit látok belőlük, köszönöm!

2017. jan. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
22%
De jó, hogy ki lettek törölve kommentek és csak a muszlimpártiak maradtak :D
2017. jan. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
93%
15-os te egy kommented alapjan kevesebb intelligenciat mutattal, mint azok az embereket, akiket becsmerelsz (ismeretlenul - es meg buszke is vagy ra... micsoda anomalia..). Gratulalok. Milyen szinu papirra szeretned a szegenysegi bizonyitvanyodat? :D
2017. jan. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!