Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérem segítsen valaki. Ötletek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérem segítsen valaki. Ötletek?

Figyelt kérdés
A lényeg az hogy egy gyárban dolgozom (nemrég mentem oda) és a férfiak rám száltak. Kettő meg is csókolt bent a gyárban persze úgy hogy az egész sok látta..és most az megy a gyárban hogy kúr.va vagyok.. Nem hagytam nekik de erőszakosak én meg gyenge vagyok..alig bírtam eltolni őket..most mit tegyek hogy ne higgye ezt mindenki, vagy legalább a közvetlen munkatársaim..azt hiszik hazudok.

2017. jan. 7. 00:47
 1/8 RRR ***** válasza:
29%

Szép egy csapat lehet arrafelé

Talán öltözz szürkébben,,légy csendesebb,lehet valamit nagyon félreértettek a viselkedésed miatt....

2017. jan. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 RRR ***** válasza:
Az jutott eszembe,hogy ha van pasi ismerősöd,az várhatna párszor a gyár előtt,mintha a pasid lenne..lehetőleg egy jó nagydarab pacák legyen
2017. jan. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Családod? hát legközelebb megerőszakolnak bakker. Ez nem ilyen GyK-s szint, hanem férfi ismerősöknek szólok, mert kell a védelem kategória.
2017. jan. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Valaki megcsókol erőszakkal, az zaklatás.

Rendőrség és kész.

2017. jan. 7. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
egy munkahelyen az ilyen viselkedés nem elfogadható. főnöknek szólni ha az nem elég akkor annak a főnökének stb
2017. jan. 7. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%

"Kettő meg is csókolt bent a gyárban "

Na drága, megnézmém azt a pasit, aki megcsókol nyilvános helyen, és nem akarom. Falzett hanggal távozna.

Eddig legalább hajnalban nem kamukat írtak ki.

2017. jan. 7. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Milyen gyár ez!? Ne röhögtess, te se láttál még munkahelyet közelről.


1. Munkahelyi zaklatás, a többiek már írták mi a teendő.

2. Kamera, sorvezető, stb. Ilyen helyen azt se szeretik, ha sokat beszélgetsz, erőszakos csókolgatásra főleg nincs idő. Minden lépésed figyelik.


Kamu.

2017. jan. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat. Miért fárasztanám magam az éjszaka közepén hogy kamu kérdést irjak ide?..
2017. jan. 7. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!