Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért lesz valaki egyetemista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért lesz valaki egyetemista létére "rosszlány"?

Figyelt kérdés

Sokan azért, hogy kifizessék a tandíjat Kurvák lesznek.

Diákmunkával is jelentős összeget lehet keresni miért EZT választják?

Mennyivel keres jobban, hogy a diákmeló nem megfelelő számára?


Kíváncsi vagyok, mert nem értem őket.

A bunkó beszólásokat mellőzzétek!


2008. okt. 8. 13:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

Hát én ilyenről még nem hallottam... A mi sulinkban az a szokás, hogy ha valakinek nincs pénze tandíjra, akkor felveszi a diákhitelt vagy elmegy dolgozni.

Ugyanakkor, ha valaki tényleg csinálja, amit írsz, hát az elég sok morális problémát vet fel. A "cél szentesíti az eszközt" jelen esetben szerintem nem állja meg a helyét. Eladni a testünket nem éri meg azért, hogy egyetemre járhassunk... Inkább akkor kell várni annyi időt, hogy tisztességes úton összegyűljön a pénz a tandíjra, és akkor belevágni. Ha valaki pénzért fekszik le más emberekkel az olyan sérüléseket hagyhat a lelkében, amit egy élet alatt sem biztos, hogy kihever. Már ha van lelke...

2008. okt. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Én már hallottam róla,de egy kicsit elkanyarodok az egyetemista lány témától. Nem is olyan régen leadtak valamelytk tv csatornán egy anyukáról olyan riportot, hogy árulja az egyik veséjét csak azért, hogy megtudjanak élni. Szomorító,de szintén egy anyuka a testét árulta és szintén azért, hogy a kicsi családjának ENNI tudjon adni. És még lehetne sorolni ezeket keserves dolgokat. Visszatérve az egyetemista lányra,talán érthető a cselekedete és nem azért teszi, mert imádja amit tesz,de abban is biztos vagyok, hogy minden egyes pasas után vagy előtt, közben felforul a gyomra,de és bizony ha nem tudja leküzdeni,évekig undorodni fog a férfiaktól,de ez már más téma. Annyival keres jobban, hogy míg diákmunkában megkapja a havi 60-80 ezret,addig ,hogy "eladja" a testét,napi 10-12ezer forintokat keres. Nem kis különbség van az havi összekapart összeg közöt. Azért tudom ezeket az árakat,mert a szomszédom és a társa ilyen lányoknak ad munkát. Csak sajnálom ezeket a lányokat,mert szépek és okosak,de mégsem olyan okosak, hogy más módszerhez folyamodjanak,de nem ítélem el őket!
2008. okt. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%

ezek a kurvák, már a magas szintü örömlányokhoz, luxus kurva kategoriába van. ök sokszor külföldi üzletemberkkel vacsoráznak. ök azok akiket nem csak sex miatt az eszük miatt is kellenek. ök egy egy ilyen mulatságért akár több százezer forintot is elkérnek.

be vállanak egy két ilyen találkát havonta aztán már ki is fizette az albiját, a tanköltségét.

2008. okt. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

azért mert drága a tandij! és igy remélik h meg lessz az a pénz ugy h mellete még magukra is sokat költhetnek! Sajnos a legtöbb olyan lányok közül kerül ki akik szegény családbol származnak! és manapság nehéz olyan szülöt találni aki meg tudja fizetni a sulit! én is lány vagyok! De nem nyultam ilyen hez! De nem vagyok attol még kurva mert el gondolkoztam ezen, engem is vonz a dolog! de nem probáltam ki. Még nem kerültem olyan helyzetbe! Azért elég meg alázok az a kiszolgáltatott helyzet!

De nem kell azért lenézni valakit mert ilyet tesz! -A legtöbbről fogalmunk sincsen mert ezek teljesen titokba maradnak....

2008. okt. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%

Hogy miért nem a MUNKÁT választják?

Egyszerűbb úgy pénzt keresni, hogy csak feküdni kell, nem? Ha ugyanazt a pénzt "egyszerűbb" módon is meg lehet keresni, akkor miért választaná a másik lehetőséget?


Az már más lapra tartozik, hogy a méltóságát adja el... Akinek beveszi a gyomra, az válassza csak ezt a módot!

2008. okt. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
98%
Egy óra alatt akár 20.000 forintot is kereshet ha prosti. Diákmunkával pedig havonta max 50ezret.
2008. okt. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Hintalow ***** válasza:
100%

Hát igazándiból meg tudom érteni őket, meg nem is.

A pénzügyi rész sima ügy. Aki havi 60-80 ezret írt diákmunkára egyetem mellett, azt elhiszem, ha leírja, hogy mivel és hogyan lehetne ilyet összehozni. (illetve lehet, ha az ember akkor amikor nem tanul, egyfolytában dolgozik, feladja a társadalmi életét, és esetleg néha alszik kicsit. Tapasztalat.)

Ha valaki olyan helyzetben van, hogy itt van pl. Budapesten. Fizetős a suli, albérlet van, és hát még a fránya éhséginger is elő mert jönni 1 hónapban néha-néha, akkor bizony kevés lesz az a marha nehezen elérhető 60-80 ezer Ft is. Még diákhitellel is.

A másik ok azért lehet, mert nagyon sokan úgy vállalják az egyetemet, hogy nincs meg a hátterük, és elképzelésük sincs, hogy miből fogják finanszírozni, csak egyszerűen elköltöznek. Teszik ezt, mert manapság az egyetem afféle "presztizs".

2008. okt. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%

Hát én egyetemista éveim alatt a Mekiben melóztam, ott is összeszedtem havi 100-at, rengeteg kitartással. Biztos könnyebb lett volna szétrakni a lábam valami 50-es üzletembernek, na de ki hogyan boldogul, mennyi kitartással ugyebár. Nekem a Mekis 100 elég volt, ugyan sokan cikiztek miatta, de azoknak mind apuci adta a zsebpénzt.

A könnyen jött pénz meg ugye mindig könnyebben is megy, mint amiért megdologztál, ami legtöbbször vonz egyfajata életstílust maga után.

Néhány év múlva meglátjuk, ki járt jobban....

2008. okt. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%

Ja és az előző kommentnek: Mekiben 100 ezer: heti min 5 nap, minimum 6 órában, de inkább 8. Menedzser szinten. Nekem mondjuk suli heti 3 nap volt, meg egy csomó órára nem tudtam bejárni, de így is meglett.

Társadalmi élet: hétvégén éjjel, meló után itt-ott elvétve. Mondjuk ez azóta sem lett jobb, mióta dolgozom és családom van..:-DD

2008. okt. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy cikk erről tavaly az egyik egyetemi lapban. Nemistudom melyik volt. De egyértelmű: azért, mert pénz szeretnének keresni. A cikk azt írta, hogy sok okos, értelmes lány van aki Bp-re jön vidékről egyetemre és nincs elég pénzük, és belefolynak egy ilyem melóba és rákapnak a könnyű péznjutáshoz. Viszont ezek a lányok már válogatnak, nem fűvel-fával fekszenek le.
2008. okt. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!