Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan javítsak az érzésen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan javítsak az érzésen?

Figyelt kérdés
Tetszik agy fiú, de nagyon.Mindig elönt a boldogság ha látom és ha elképzelem hogy csókolna meg még a gyomrom is beleremeg.Futólag ismerjük egymást.Volt hogy észrevette hogy figyelem.Volt hogy megnézett, meg olyan is hogy állandóan kerülte a tekintetem, szóval nem tudom érdeklem-e.Eléggé hasonlítunk egymásra, de nem akarom beleélni magam nagyon mert azután nehéz lenne elfelejtenem.
2010. máj. 4. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Keress rá google-n.
2010. máj. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Először tisztázd le magadban, hogy szerelmes vagy e belé, ha igen akkor próbálj a közelében lenni, én így keltettem fel egy lány érdeklődését 1 hete, és összejött, 3 napja járunk. Nem tudom, de szerintem lányként is menni fog neked.
2010. máj. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Úgy érzem szenvedek és ezen szeretnék javítani, hogy jobban érezzem magam.De hogyan?
2010. máj. 4. 17:52
 4/7 A kérdező kommentje:
Teljesen beleestem, de még úgy érzem nem szerettem szerintem bele.Fáj a szívem ha arra gondolok hogy lehet hogy közönbös vagyok számára.Vannak közös hobbik, hasonló az ízlésünk és szerintem a jellemünk is és ráadásul külsőre is tetszik.
2010. máj. 4. 17:55
 5/7 anonim válasza:
Huha! Én is pont hasonló helyzetben vagyok egy csajjal... Fehérvári vagy?
2010. máj. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem, Csongrád megyei.
2010. máj. 4. 18:04
 7/7 anonim válasza:
Akkor bocsika!
2010. máj. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!