Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szerelem érzésén hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem érzésén hogyan lehet felülkerekedni?

Figyelt kérdés
Az elmúlt félévben megváltoztam. Lassan kezdek magamban feladni mindent, és már nem tudom a feladataimat sem hatékonyan elvégezni. Állandóan szomorú vagyok, és ezt a környezetem is érzékeli. Szeretném elengedni ezt a lányt, de még nem tudtam, és nem érzem úgy, hogy ez sikerülhetne. Pedig komolyan ezt szeretném; szeretnék újra a régi önmagam lenni.
2010. nov. 26. 23:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazi szerelem, sehogy
2010. nov. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak engedd el, mint egy labdát a magasban. Próbáld ki azt, hogy leírod a nevét 1 db papírra, és átérzéssel kidobod a szemetesbe, azaz elengeded.
2010. nov. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sajnos sehogy. Csak az segíthet, ha valami olyan tevékenységbe kezdesz, melynek űzése során minden más megszűnik. Ilyenek a sportok is pl.
2010. nov. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Idő.
2010. nov. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Döntsd el, hogy el akarod felejteni. Nem keresed sehol. Se közösségi oldalakon sem msn, sehol nem figyeled.

Másra tereled a figyelmed. Hobbi.

2010. nov. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
én még nem jártam így de úgy érzem ami késik nem múlik.mostmár el tudom képzelni szerencsétlen első szerelmem miért sírt még a nakyamba 4 év után.most meg már én sírom vissza őt.hát sajnos ilyenek az élet poénjai......
2010. nov. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szinte lehetetlen. 17 éves koromban nagyon szerelmes lettem egy 26 éves srácba, persze viszonzatlan maradt, sőt, még meg is bántott emiatt. Az sem használt... lassan 7 év telt el, és még mindig ha eszembe jut, vagy meglátom, a gyomrom begörcsöl, a szívem a torkomba dobog. Más férfi iránt nem tudok érezni semmit, csak őt szeretem.
2010. dec. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

Lehet lepontozni,de ki a f*szomnak van szüksége a szerelmre a mai világba????!!!!

Ha egyedűl van az ember sz*pik,de ha párja van ídővel még jobban megsz*pja....,én ezt látom nagyon sok embernél.

2010. dec. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Persze, kivételek meg erősítik a szabályt, és szerencsére marha sok kivétel van. Csak azok sz*pják meg nagyon, akik nem bírnak egy parányit sem alkalmazkodni, nem képesek hűségesek maradni, túl sok erőt fektetnek a karrierépítésbe, a pénzbe, pedig az ezerszer több stresszel jár, mint egy kapcsolat fenntartása. És még sorolhatnám...

A kérdésre válaszolva: voltam már én is ilyen helyzetben. Igaz, nem tartott nagy "felejtési" korszaknak, mert 1 hétig voltunk úgy, hogy nem voltunk együtt, de végül kibékültünk. Igaz próbáltam elfelejteni, újra elkezdtem a régi barátaimmal összejárni, iszogatni, szórakozni, mászkálni a városban, sétálni az erdőben, szüleimmel is kirándulgattam, de amíg ezeket csináltam, mindvégig a páromra gondoltam, nem bírtam szabadulni a gondolatától, a hiányától. Nálam az nagyon beválik, hogy kiírom magamból az érzéseimet, akármi történik velem, mintha egy naplót vezetnék, csak ritkán. Ezt is megpróbáltam, de nem jött össze. Szóval sok-sok-sok idő...

2010. dec. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát üdv a klubban!
2010. dec. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!