Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha huszonéves nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha huszonéves nőként ilyen kapcsolatom van? .

Figyelt kérdés

Van valaki, akivel néha összejárunk, élvezzük egymás társaságát, lefekszünk, szóval ilyen barátság extrákkal, ahogy munka stb mellett időt tudunk szánni rá, meg kedvünk van.

Egyedülálló nő vagyok, most ennél többre, megkötöttebbre nem is vágyok és a másik fél sem. szóval ez ilyen könnyed dolog köztünk, de néha mégis olyan kellemetlenül érzem magam, ha rokonok rákérdeznek, hogy van-e már barátom stb... Ilyenkor azt válaszolom hogy nincs, csak nem jelentem ki hogy aha persze összejárok egy pasival de ennyi :D


2017. jan. 8. 15:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
33%

A "mindenki azt csinál, amit akar" korában normális.


Egyébként meg (szerintem) nem. 18-20 évesen még elmegy a csapongás, de efelett egy felnőtt ember már vágyik valamiféle stabilitásra és előremutató magatartásra. Nem, nem kell belekényszerítenie magát senkinek sem ösztönből egy rossz kapcsolatba, de huszonévesen a pinavakartatás és faszveretés erősen gyerekes természetre vall. Persze valaki ugyanezt csinálja 30-40 évesen is, de tapsikolni kár hozzá.

2017. jan. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 llorTllorT ***** válasza:
kinek mi a normális.ennek az is az ára ,hogy a rokonoktól el kell türd a kellemetlen kérdéseket.nekem is megfelelne egy ilyen kapcsolat én férfiként mondom.
2017. jan. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!