Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha belezúgtam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha belezúgtam a barátnőm egy barátnőjébe?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel jó pár éve együtt vagyunk. Utóbbi időben kezd ellaposodni a dolog ő is érzi és én is. Ő nem hiszem, hogy szakítana de én egyszerűen szerelmes lettem a legjobb barátnőjének a barátnőjébe akivel azért neki is van baráti viszonya. Szakítani fogok a barátnőmmel mert ebből már látom hogy ez nem működik. Viszont utána lenne esélyem a másik lánynál? Vagy nagyon rossz a helyzet? Nem tudom, hogy megbántaná a mostani barátnőmet ezzel ez a lány. Pedig szerintem én is tetszem neki. 20 évesek vagyunk egyébként.
2017. jan. 8. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
22%
az a kérdés ami úgy kezdődik, hogy "belezúgtam", az eleve tini kategória függetlenül attól, hogy hány évesek vagytok...
2017. jan. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez attol fugg hogy a kiszemeltedet mennyireerdekli a baratnod erzesei


Ha ok nincsenek kulonosebben joban es o is beled szeretett akkor siman.

2017. jan. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jessszus..Figyu pont a barátnőjébe?? Bocsánat,ne haragudj nem sértésből de ez nem szép dolog.Persze nem te irányítod az érzéseid tudom de szakíts vele ha nem megy megérdemled ,hogy boldog legyél de ne akarj ezek után együtt lenni a barátnőjével...Annyi lány van még a világon.Ez iszonyatos érzés lenne szegénynek.Szerintem egy felnőtt ember tudja ,hogy szakítás után egymás barátai tabu....
2017. jan. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!