Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi mennyire díjazza,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi mennyire díjazza, ha a partnere/társa csak a kemény, vad szexet kedveli?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok, furcsa egy nõnél, hogy nem szereti a gyengédséget, simogatást? Mi lehet ennek az oka?

Köszi.


2017. jan. 9. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Sokan erre gerjednek, és tettszene nekik.

Nekem nem kellene ikyen nő, mivel én szeretem az érzéki szeretkezéseket.

2017. jan. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Férfitól függ. A férjem akkor sem tud durva lenni, ha esetleg arra kérném, de volt exem, akit hiába kértem, csak keményen tudott dugni. Náluk is ugyanúgy variál a kérdés, mint nálunk, van aki így szereti, van, aki úgy. Nyilván az, aki keményen szereti, értékelni fogja, hogy te ebben partner vagy.


Amúgy szerintem nem furcsa. Sokan vannak, akik a szexben élik ki a mindennapok során felgyülemlett feszültséget.

2017. jan. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egyáltalán nem díjazom. Nekem az érzéki szeretkezés jobban tud esni.
2017. jan. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Valószínûleg tényleg arról lehet szó, hogy feszütség levezetése...
2017. jan. 9. 12:07
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Nem hiszem, hogy feszültség levezetés lenne, kettőnknél kevés nyugodtabb embert hord hátán a föld.

Viszont az ágyban mindketten azt szeretjük, ha lehet vadulni, egyszerűen ez esik jól. Szenvedélyes, vad, harapós, hajhúzós szex.

Sokat nyomott a latban, hogy egymás mellett horgonyoztunk le, hogy hasonló a vérmérsékletünk. Egyikünk se lenne hosszú távon boldog olyan partnerrel, akinek csak a cirógatós, puszilgatós verzió esik jól, mindig úgy éreznénk, hogy valami hiányzik.


Szóval ha a partner is ilyen, akkor élvezni fogja. A legtöbb pasinak nagyon bejön egyszer-egyszer, de nem mindenkinek van hozzá kedve mindig.

2017. jan. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem kifejezetten taszít. A gyengédséget kedvelem.
2017. jan. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért furcsa, hogy itt ennyire mindenki lelkisen szereti, mert a szexualitás rovatban egészen más kommenteket látok. :D
2017. jan. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Amúgy megkaptam már pasiktól, hogy a szexben olyan vagyok, mint õk.

Az egyik exem pedig azt mondta félig viccesen, hogy kiöltem a romantikát belõle.

2017. jan. 9. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!