Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejövünk egymásnak, viszont ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövünk egymásnak, viszont ő utálja a fajtámat, csak nem tudja, hogy én is cigány vagyok. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

2017. jan. 12. 14:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Cigány vagy,ő utálja a cigányokat,mi a kérdés?Hagyd,ne kezdj ki vele,majd lesz más.
2017. jan. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Már nem csak annyi, hogy bejön, szerelmes vagyok belé.
2017. jan. 12. 14:19
 3/15 anonim ***** válasza:
70%

Hogyhogy nem tudja, vak, vagy mi?


Vagy cseteltek és mgé nem látott képen?

2017. jan. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

Én alapból, nem cigányként is tartózkodnék attól, aki rasszista. (Aki habzó szájjal cigányozik, az márpedig rasszista.)


Tudom, hogy kegyetlen, de nem valószínű, hogy ebből jó kapcsolat lesz. Viszont mindenkinek változhat a véleménye, tehát egy beszélgetést megérhet a dolog.

2017. jan. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem mintha álcáznám, büszkén vállalom, de sokan nem látják rajtam.

Sokszor előttem cigányoznak, várva, hogy én is partner legyek benne, mert nem tudják, hogy cigány vagyok.

2017. jan. 12. 14:25
 6/15 anonim ***** válasza:
85%

Mennyire vagy cigány?


Úgy értem, hogy az a tipikus cigány vagy, akinek 100 tagú a családja, tartja a "hagyományokat" és lop, csal, hazudik, vagy a normálisabb fajta?


Mert ha utóbbi, akkor irreleváns, hogy az vagy-e származásilag, vagy sem. Valószínűleg "ő" is csak a rosszabbik fajta cigányokat utálja.

2017. jan. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%

Aha. Ha büszkén vállalod, akkor hogy vele még nem közölted, hogy egyébként te is cigány vagy?

Már csak a poén kedvéért is lesokkoltam volna az újsággal, mert kíváncsi lennék az arcára.

Aki ezért szakít, azért nem kár, örökké meg úgyse fogod tudni titkolni. Gondolom, azért a családtagok között van, akin látni (jobban), és te is tervezed otthon bemutatni, ha komolyabbra fordul a dolog.

2017. jan. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#7

Látom, a többiek is egyetértenek veled, 100%-ban hasznos a válaszod, de tévedtek.

Mikor már szerelmes voltam belé, akkor tudtam meg, hogy fogalma sincs a származásomról és ezzel együtt azt is, hogy utálja a fajtámat. Előttem cigányozott. Nem a származásomat szégyellem, csak a reakciójától tartok.

2017. jan. 12. 14:50
 9/15 anonim ***** válasza:
84%

7. vagyok.

Jó, de akkor most ezt el akarod előle titkolni életed végéig? Vagy nem komolyat szeretnél tőle? Vagy mégis milyen válaszra vársz?

Lehet, hogy a végén pont azért fog megsértődni, mert nem szóltál, és átverve érzi magát, és azért lesz vége.


Elhiszem, hogy neked ez most nagyon nehéz helyzet, amit el akarsz kerülni, de nem tudod megúszni. Minél előbb túlesel rajta, annál jobban jössz ki az egészből.


A random egyszeri cigányozásra meg annyit, hogy a férjem is szokott ilyen kirohanásokat rendezni, közben pedig az apja cigány származású. De neki ez alapvetően nem bőrszín és etnikai kérdés, neki az is cigány, aki szőke, kék szemű, árja magyar, épp csak sorra potyogtatja a gyerekeket a segélyért egy putriban nyomorogva.

Tudom, hogy ezt is rossz hallani, de sajnos az emberek többségére ez is jellemző. Nem a külső alapján döntik el, ki cigány, hanem az életmód alapján.


Vegyél egy mély levegőt, ha ennyire tartasz a dologtól, akkor írásban vesd fel a témát, és önts tiszta vizet a pohárba. Semmit nem nyersz vele, ha halogatod.


Normális esetben neki kellemetlenebb lesz, mint neked, mert mégiscsak ő mondott olyat, ami számodra sértő.

2017. jan. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Bence_ ***** válasza:
37%
Saját magát járatja le. Általánosít!
2017. jan. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!