Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejövünk egymásnak, viszont ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövünk egymásnak, viszont ő utálja a fajtámat, csak nem tudja, hogy én is cigány vagyok. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

2017. jan. 12. 14:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ha szeret ne foglalkozz vele.

Ahol élek, nem szeretik a bevándorlókat, mégis volt már német nőm.

2017. jan. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem mond meg neki. Vagy csak, mikor legközelebb cigányozik, jegyezd meg, hogy örülnél, ha nem tenné.


Nekem is volt barátom, akiről azután derült ki, hogy utálja a cigányokat, hogy összejöttünk. Nekem meg sok roma ismerősöm volt, mert az iskolám támogatott egy programot a romák felzárkóztatására, úgyhogy nyári táborba közösen jártunk, és nem igazán voltak nagy konfliktusaink (mondjuk ugye oda csak azokat engedték táborba, akik ki akartak törni a jelenlegi közegükből).


Én három évig bírtam. Amúgy nem volt nagy gond, de valahogy mindig azt éreztem, hogy nem tudok olyan valakivel együtt élni, akinek azzal kell saját nagyságát/sikerességét bizonyítania, hogy lenéz másokat. A rasszistákról mindig Draco Malfoy jut eszembe.

2017. jan. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
77%

A "cigány" alatt nem a bőrszínre gondol, az 100%, hanem a népcsoportra általánosságban jellemző "kulturára", viselkedési normákra.


Ez miatt ne aggódj, nem lesz gond.

2017. jan. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Voltam hasonló helyzetben, de akkor engem az jobban zavart, hogy el volt előlem titkolva a dolog. Mondd meg neki. Ha tartasz a reakciójától, akkor chaten közöld vagy telefonon.
2017. jan. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"a férjem is szokott ilyen kirohanásokat rendezni, közben pedig az apja cigány származású"


Bocsi az offért, de ez aztán tényleg gyomorforgató.

2017. jan. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!