Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha magasabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha magasabb vagyok majdnem egy fejjel, mint a srác, mégis szeretném? N/26

Figyelt kérdés
Fél éve kezdődött a románc, még nyáron, a munkahelyemen. Izzott a levegő köztünk, olyan titkos szerelem volt, mégis mindenki tudta körülöttünk. Utána volt egy két hónapos mosolyszünet, majd újra egymásra találtunk, sőt, most már nálam is aludt, és bontakozik ki a szerelem. Nem feküdtem még le vele, nagyon zavar hogy alacsonyabb nálam. Vékonyabb testalkatú is, mint én, biztos van vagy 40 kg különbség köztünk, főleg hogy magasabb vagyok. Ő máris felvállalná az egészet, engem zavar ez a magassági és testi különbség. 175 cm / Nő / 26
2017. jan. 13. 09:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
Mindig zavarni fog, szoval jobb nem belebonyolodni. Mondom ezt ugy, hogy ket evig jartam egy nalam alacsonyabb sraccal. Soha tobbe nem mennek bele ilyesmibe - a szerelem egy ido utan nem segit at azon, hogy allandoan kenyelmetlenul erzed magad.
2017. jan. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már sajnos belebonyolódtam. Annyira igyekszik, ez nem lehet akkora akadály?! Már úgy érzem, hogy szeretem...
2017. jan. 13. 09:48
 3/23 A kérdező kommentje:
Nagyon romantikus lélek vagyok, és először szoba se akartam állni vele, de az állandó figyelmessséggével levett a lábamról, annyira küzdött értem, hogy teljesen lenyűgözött. Most meg már késő visszalépni, úgy érzem.
2017. jan. 13. 09:56
 4/23 anonim ***** válasza:
26%
Arra gondoltál már, hogy kicsi lesz a farka?
2017. jan. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem, nem gondoltam rá, hogy kicsi. Kis ember nagy bottal jár, mondják. :D Volt egy nagydarab, kétajtós szekrény pasim és hát, annak aztán igazán méreten alulija volt... Úgyhogy annál rosszabb már nem lehet, köszönöm a hozzászólásodat.
2017. jan. 13. 09:59
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer volt olyan barátnőm, aki szinte egy magas volt velem, és először mindkét esetben meggyőztem magam arról, hogy nem ez számít, pedig már az elejétől fogva zavart. Aztán néhány hónap múlva rájöttem, hogy nem szabad ámítanom magam, sosem tudnám teljesen elfogadni, úgyhogy szakítottam. Ma már nem megyek bele ilyenbe, bármennyire is szép és kedves a lány. Szerintem te is jobban jársz, ha mielőbb kiszállsz a dologból, még akor is, ha sértődés lesz belőle, és esetleg a munkahelyeden is kellemetlen. De később még kellemetlenebb lenne, úgyhogy vegyél egy nagy levegőt és mondd el neki, hogy ez nem fog menni...
2017. jan. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
75%
Vedd le a magassarkút
2017. jan. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Igazából magassarkút sose hordhatók, ebbe már réges-rég beletörődtem. Nálam magasabb pasim se volt sokkal, nem tudom ez miért előírás? Volt közel olyan magas, és ugyanolyan magas. 180+ cm magas férfiak sincsenek sokan és nekem nem is ez a lényeg. Úgy gondolom, írhattok bármit, én ebben már benneagytok... Nyakig. :) Valami megerősítést vártam volna inkább, csaknem mi lennénk az első ilyen pár.
2017. jan. 13. 10:29
 9/23 anonim ***** válasza:
50%

Én büszke lennék arra, ha magasabb nőm lenne:)

Ha gizda hozzád, hát fogyj le kicsit.

2017. jan. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Költőnő? ***** válasza:
Nálunk is alacsonyabb az ember. Át kell lépni rajta. Nem ezen múlik a boldogság. Én nagyon szeretem.
2017. jan. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!