Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyukám nem mondja ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anyukám nem mondja ki soha, de érzem hogy nem igazán kedveli a barátomat. Érezheti ezt a barátom? Nagy baj ez? Tehetek érte valamit?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt, eleinte jól ment minden, viszont anyunak rossz természete van nagyon és nehezen is jövünk ki egymással, de az utóbbi időben észrevettem hogy annyira nem kedveli a barátomat. Mások a politikai nézeteik, bár ez nem nagy gond, aztán múltkor anyu rám haragudva a mondandójához hozzàtette hogy "nekem meg minden héten ki kell szolgálnom a barátodat"... Nem is merek vele otthon enni vagy otthon nàlunk lenni egyáltalàn, inkàbb elmegyünk valahova kajálni, csak nagyon bánt mert engem az ő szülei imádnak és mindig főznek ha hozzájuk megyek... Ma pedig az történt hogy nàlunk ebédeltünk hosszú idő után a barátommal és 9 csirkecomb volt a serpenyőben, amiből a barátom megevett 5-öt én pedig 1-et és csak 3 maradt meg a tesómnak és anyu barátjának... Ami ugye nem elég nekik... ezért anyu annyira letolt azt mindta hogy ez pofátlanság stb és nekem ez annyira rosszul esik mert én csak egyet ettem belőle a barátomnak pedig nem mondhattam hogy ne egyél annyit, előtte meg megalázott a barátom előtt egy olyan mondattal hogy "nem kellett volna annyit szépítkezni,..." Egész este sírtam, olyan rossz érzés ilyeneket tapasztalni...

2017. jan. 14. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, őszintén szólva nem csodálom, hogy nem kedveli a barátodat. Aki ilyen alapvető szinteken ekkora bunkó, hogy konkrétan vendégségben felfal maga előtt mindent leszarva a másikat, arról nem tudom elképzelni, hogy "bonyolultabb" udvariassági formákat megkövetelő helyzetekben képes legyen viselkedni. És valószínűleg így max. 17-18 évesen neked ez még nem tűnik fel, de anyukádnak, meg a "felnőtteknek" igenis nehéz ilyen tirpákokat hosszútávon elviselni - mert sajnos túl sok van belőlük.
2017. jan. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De honnan tudta volna hogy kell hagyni másnak isV Hisz anyu mondta is neki hogy egyen nyugodtan... Csak éges volt és picik voltak a combok egy nagy darab pasiról van szó
2017. jan. 14. 22:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, erről beszélek: alapvető illem. Vendégségben nem tolom be a pofámba az összes kaját, csak mert elhnagzik az az udvariassági frázis, hogy "egyél nyugodtan!". Mindig ezt fogják mondani, minden vendégségben, de ez nem azt jelenti, hogy be kell falni mindent, másra nem gondolva. Gondolom, tud a testvéred létezéséről, tud az édesanyád párjának a létezéséről, ahogyan arról is, hogy esetleg valamikor tán még ők is feltűnnek a saját otthonukban, hogy étkezzenek. Na, ő ennek ellenére ezt telibes... betömött mindent. Persze, hogy nem lesz édesanyád kedvence.
2017. jan. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vannak olyan szülők, akikkel nehéz...

Azt javaslom inkább találkozzatok máshol, menjetek el valamerre vagy találkozzatok a barátodnál.

2017. jan. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem értem abban mi a megalázó, hogy azt mondja, hogy feleslegesen kented tele az arcodat mindenféle kencével. Anyum is mindig ezt mondta nekem, rájöttem, hogy igaza is volt.

Anyukádat is megérthetnéd kicsit, nem azért van, hogy szived választottját kiszolgálja. Ha nálatok akartok enni, főzzetek együtt, vagy ted te a barátod elé az ételt.

A barátodtól pedig az baromi nagy pofátlanság volt, hogy három adagnyi kaját betolt egyedül méghozzá vendégségben.

Ha pedig a barátod szülei szeretnek, legyetek ott.

2017. jan. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazából mindkét félnek van igaza.

Nem tudom, hány éves vagy, de felnőtt emberként úgy sminkelsz, sőt olyan testmódosítást végzel, ami neked tetszik.

Anyád sajnos passzív agresszív természetű, ki nem mondaná kerek perec, de azon dolgozik, hogy a barátod is észrevegye a hibáidat, vagy amiket ő annak vél. Sokkal könnyebb lenne neked egy őszinte anyukával, de nyilván nem cserélheted le arra.

A pasid viszont tényleg bunkó volt.

9 comb volt 5 emberre, ha jól számoltam. (Ha anyukád nem evett veletek, akkor 4-re.) Nos, szerintem alapból kevés combot csinált, tekintve, hogy 2 férfi is volt az asztalnál, és ők ugye többet esznek általában, mint mi nők, de akkor is bunkóság volt több, mint a felét elvenni. Anyukád barátja mennyit evett? Max. 2-t.

Te és a tesód 1-1-et.

Ugye már érted, miért bunkóság?

Ő volt a vendég, mégis ő falta be a combik nagy részét. :C


Mindkét oldalnak kell változni szerintem. Próbálj meg velük beszélni.


21/L

2017. jan. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon gaz a baratod, nem csoda, hogy anyukad bem kedveli.
2017. jan. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!