Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan válasszam le a barátoma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan válasszam le a barátomat az anyja csecséről?

Figyelt kérdés

Én 18 éves vagyok, a barátom 21.

Alapvetően mindketten a szüleinkkel élünk, illetve ő az édesanyjával és a nagyijával. Mindketten egykék vagyunk, és más-más városban tanulunk, kollégiumban lakunk. Én dolgozgatok is, a barátom pedig ösztöndíjas, szóval az anyagiakban féligmeddig vagyunk függetlenek otthonról.

A problémák a következőek:

Hétvégente találkozunk a szülővárosunkban, kedves anyós heti 1 együttalvást engedélyez, a nagyi miatt náluk soha, szóval mindig nálam.

Többször le lettem pattintva, mert most családi idő van, nekem ott nincs helyem. Az én családom minden alkalomra meghívja őt,nekem egyszer, mikor a szüleim elutaztak, megengedték, hogy felmenjek, mikor az egész família otthon van.

A barátom pedig teljesen okénak tartja a helyzetet.

1,5 éve vagyunk együtt, szóval nem is az a helyzet, hogy valami futólagos kiscsaj lennék.



2016. okt. 20. 15:09
 1/9 A kérdező kommentje:

Mikor előttem vannak, mindig aranyosak meg mézesmázosak, de a barátomnak dumálnak rólam, nem tudom miből gondolják, hogy nem hallom vissza.

Máskor a családom jó anyagi helyzetével piszkálnak, vagy a testsúlyommal, vagy a magasságommal.

2016. okt. 20. 15:11
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Ha a barátod 21 évesen nem tud a sarkára állni, hogy leállítsa őket, és nem tud kiállni melletted, hogy "csak azért is" elvisz a családi eseményekre, akkor sehogy.

Esélytelen.


Hagyd meg anyukának anyuci pici fiát, ne állj bele ebbe a harcba, mert addig fog tartani, amíg anyós pajti él. Hidd el, vannak normális fiatal srácok, és normális anyósjelöltek is, nem kötelező neked ezt mindenki mellett elviselni.


Ha most az jön, hogy szakítani semmiképp nem akarsz, mert szereted, úgy pedig legyél szíves csendben szenvedni. Ki milyet szakít, olyat szagol.

2016. okt. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Az ilyen pici fiúk 30 évesen barátnő nélkül maradva anyucinál élve jönnek rá, hogy ki kellett volna a saját szabadságukért állni és a barátnőt megvédeni a beszólogatástól.

Szerintem ezentúl szex közben gondolj arra, hogy egy óriáscsecsemő dug, akit még mindig a mamija pelenkáz

2016. okt. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
Hát azért szerintem az nem olyan tragédia ,hogy heti 1x aludhattok együtt főleg,hogy te nagyon fiatal vagy még. A barátod sem idős azért egy fiúnál a 21 év olyan mint lánynál a 16 általában :D Lassan elérkezik a felnőttéválás korába,de ez egy nehéz időszak lesz amikor befejezi a sulit és elkezd dolgozni külön költözik stb, szeirntem ha szereted kitartasz mellette. Az sem mellékes,hogy a barátod téged véd vagy a családját? Valahol érthető az anyuka védelme hiszen elvált és félti egyetlen gyermekét egy ilyen fiatal lánytól,lehet nem bíznak benned valami miatt azt hiszik kihasználod őt, bizonyítsd be,hogy te komoly vagy és segíted a barátodat,ne hisztizz a heti egy együtt alvás miatt hisz tanultok mindketten mondtad te dolgozol is,nem is hiszem,hogy lenne több időd. Azt is tartsd tiszteletben,hogy közösen 3-an a család is néha együtt akar lenni,majd idővel ha megnyered őket biztosan téged is szívesen fogadnak. Döntsd el,hogy mennyire szereted őt és hagyd őt,majd alakul a dolog,de még nincs itt az ideje.
2016. okt. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%

Kommunikáció.

Ez szégyen. Pofánrögnék mindenküt aki azt mondaná, hogy barátnőm nem jöhet, aztán lelépnék barátnőmhöz.

2016. okt. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretem, de simán elengedi a füle melett a családja megjegyzéseit rám, meg az én panaszomat is.


Egyébként szerintem elég zavaró ez az "együtt alvás tilalom", mert mikor hétvégente elmegyünk barátainkkal, akár duplarandira, mindig roppant kínos 3 taxit kérni...

2016. okt. 20. 15:34
 7/9 anonim ***** válasza:
58%

Az, hogy ott alhatsz-e vagy sem, annak nem tudom mi köze van ahhoz, hogy nem vált le a barátod. Nem az ő háza és ebben a kérdésben főként neki kell alkalmazkodni. Akkor is, ha ez nem megszokott és kellemetlen is. Itt egyedül az nem oké, hogy nem áll ki melletted semmilyen kérdésben.


Egyébként jól éreznéd magad ott, mikor tudod, hogy mindenkit zavarsz? Erősen kétlem.

2016. okt. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
17%
Be kell kenni anyja csecsét erőspistával.
2016. okt. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Mond meg neki hogy dudád neked is van...
2016. okt. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!