Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő csak barát, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő csak barát, nem barátnő, akkor mindig megbizhatatlan?

Figyelt kérdés

ha ugye a csajod, akkor megbizható, jó esetben.

Viszont ha csak barát, akkoris? Úgy tapasztalom, akkor eléggé megbizhatatlanok a nők. Más is ezt látja?


2017. jan. 15. 01:21
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
ezt te sem gondolod komolyan
2017. jan. 15. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A csajok megbízhatalanok. A nők nem. Nagy különbség!
2017. jan. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miről beszélsz?
2017. jan. 15. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van lány barátom. Gimnáziumban osztálytársak voltunk.

Kb az első héten megismertük egymást, és már akkor jóba lettünk. Azóta töretlenül megy előre a barátságunk, és nagyon jó barátság. Teljesen megbízható. Három barátom van, akiket szerintem sírig viszek majd(mármint halálig tartó barátság). Két fiú osztálytársam és ez a lány.


Szinte megbízhatóbb mint a két srác legjobb barátom, de rájuk is kérdés nélkül bíznám az életem. Nem látok különbséget női és férfi barát között, ha az igazi barátság. Ez csak egyéni, hogy ki mennyire érett.

2017. jan. 15. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha barát, ha barátnő, ha feleség, egy nő mindig megbízhatatlan.
2017. jan. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én pont fordítva tapasztaltam.
2017. jan. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!