Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha egy full gazdag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy full gazdag pasival találkoznátok (aki nem tetszene) és felajánlaná hogy eltartana titeket, nem kellene dolgozni, de minden perverz vágyát teljesítenetek kellene, akkor összejönnétek vele, vagy lelépnétek?

Figyelt kérdés

2017. jan. 15. 13:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nem erdekelne az ajanlat.
2017. jan. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Én nem itélem el az olyan nőket akik a jómódra vâgynak!Ki szeretné élete végéig egy szar panelban nyomorogni?

Havi 120-ért dolgozni,se egy luxusutazás,se nagy gardrob...

2017. jan. 15. 14:25
 13/23 anonim ***** válasza:
Menjen ki akkor külföldre dolgozni. Ne prostinak, rendes munkavállalónak. Úgy is el tud érni egy olyan szintet, hogy évente egyszer elmenjen nyaralni, akár Dubai-ra, és tele legyen a gardróbja.
2017. jan. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
52%

9. Vagyok

Látod, erre mondom, hogy ehhez én túl nagyképű vagyok. Mindent elő tudok teremteni saját magamnak. Nem szorulok rá senkire, hogy ezt a fenekem alá tegye. Viszont lenézem azt, aki csak annyit tud, hogy valakinek odatartja, aztán kap érte valami szépet. Főleg úgy, hogy érzelem sincs.

A legszebb, hogy ahogy telik az idő, én egyre jobban élek. Büszke vagyok rá, hogy önerőből értem el mindet.

Az ilyen nő értéke idővel lecsökken. 30 évesen meg magyarázkodhat, hogy ő nem qurva. Biztos büszke lesz rá a férje is.

2017. jan. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
kérdező, miért olyan hihetetlen neked, hogy vannak nők, akik jóval többet keresnek, mint nettó 120 eFT és még szeretik is a munkájukat? ennyire nem lehetsz sötét...
2017. jan. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
92%
De, a kérdező valami nagy ködös sötétségben bolyong, azt képzeli ez az egyetlen alternatíva, hogy akit el illetve kitartanak azminden este egy titkos szadomazo kamrában térdepel.
2017. jan. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Az a kommentelo vagyok, aki elt ezzel egyetemistakent, es azt kell mondanom, Kerdezo, hogy felelmetesen egyszeru a gondolkodasmodod. Szerinted semmi mas modja nincs annak, hogy az embernek jo elete legyen? De van, csak gondolom lusta vagy tanulni, es fejleszteni magad, igy marad a sz..r fizu, a kormany es a jomoduak szidasa, illetve a csolatas, ami a kerdesedet megihlette.
2017. jan. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
15-ös àtlagos nőkre gondoltam ,nem olyan nőkre akiknek 600ezres fizetésük vannak,többire inkább nem reagálnék,mert megint megy az ész osztàs!
2017. jan. 15. 14:51
 19/23 anonim ***** válasza:
Bezavart a valóság, mi?
2017. jan. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Noblesse Oblige ***** válasza:

Voltam én nagyon szegény is... de egy átlagos nőnek nem biztos, hogy egy szobányi gardrób az álma. Én legalábbis sosem sok ruháról álmodtam. Az utazás az már igen. Az ott van az álmaim között. A lakás kérdéssel is úgy vagyok, hogy nekem nem a lakás nagysága és kinézete a fontos, hanem a praktikusság.


Valahogy engem a szegénység arra tanított, hogy annyit vegyek el, amit ki is tudok használni. Egy palotát nem tudnék kihasználni, hacsak a fél országot nem költöztetem bele.

A sok ruhát szintén nem tudom kihasználni, mert 1-2 darabhoz vagyok hű, és úgyis őket hordanám. Így nálam pl az fontosabb szempont, hogy a ruhát ne egy szezonig lehessen hordani, hanem még mondjuk 5-6 év múlva is hordhassam.


Engem a szegényebb éveim megtanítottak arra, hogy a pénzzel gazdálkodjak és azt válasszam amit ki is tudok használni. Vehetnék drága dolgokat ha akarnék, de kérdés, hogy megéri-e? Kihasználom-e?

Én nem bánom a "lakótelepi nyomorgást" sem, mert megtanított a kis dolgok megbecsülésére és hogy haladjak a céljaim felé. A párom a társam az úton és nem egy lépcsőfok a célomhoz. Én sokkal jobban szeretem így az életet, és bebizonyíthatom a világnak, hogy érek valamit és el is érem ha küzdök érte.

2017. jan. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!