Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amelyik ember mindig csajozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik ember mindig csajozik az miért nem fel hogy ott hagyja a parja?

Figyelt kérdés
2017. jan. 5. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Mert balek parjuk van.
2017. jan. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Azért, mert annak olyan párja van, aki a 'de szereteeeem' címszóval mindent megbocsájt neki.
2017. jan. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A legrosszabb ***** válasza:
Pont ezért, mert feltettél egy kérdést a saját barátodról.
2017. jan. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Neeeeem. Nem az en paromra gondoltam nekem nincs is :D csak van egy ilyen ismerősöm , mindig csajozik de mikor kiderül akkor van egy hatalmas cirkusz és utana megy minden tovább. Ez normális?

Én egyszer se turnem el ezt nem hogy tobbszor

Meg ha valakit megcsalsz akkor nem szereted nem? Ez egyértelmű. Akkor miért jo egy olyannal együtt lenni aki nem szeret engem?

2017. jan. 5. 21:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ilyen ismerőseim barátaim, fiúk is, és lányok is egyaránt. Sokszor próbáltam segíteni, nem azért mert örülnék más szakításának, hanem mert fáj nézni a szenvedést, de mindig visszamentek a párjukhoz és még én voltam a kakik, amiért elmondtam mit és kivel láttam.. :S azzal magyarázták mindig h 'szerelem' ez és elnézik... hát nem tudom, lehet bolond vagyok de sose kellene az a pasi, aki megcsalt egyszer is! 21/L :)
2017. jan. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert sok nő annyira hülye, hogy inkább marad egy ilyen alakkal. Az nem tűnik fel nekik, hogy jó eséllyel 5 perc után találnának jobbat.
2017. jan. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ahol kiderül a megcsalás, igen csak béna a csaló fél. Agyatlanul csinálják, vagy direkt akarnak fájdalmat okozni a párjuknak.
2017. jan. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!