Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek ne volt párkapcsoalata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek ne volt párkapcsoalata annak nem is kell "felnőnie"?

Figyelt kérdés
24 éves fiú vagyok, mnég tanulok, de sosem volt barátnőm, a felnőttkor ott kezdődik hogy valakinek van abrátnője és akkor aztán összeköltöznek gyerek, és aztán felelőségvállaás, és stb. Én a szüleimmel élek, és nem is vágyok barátnőre, egyrészt uygsincs esélyem , másrészt, ha nem lesz nem kell elköltöznööm, és igy még pénzt se kell rá áldoznom, Szerinettek is így van? Hiába ciki ha valaki együtt lakik huszon x évesen a szüleivel, de rengetek lánynak, vannak olyan elvárásaik, amit képtelen én pl nem vagyok képes teljesiteni, eddig 10 lány uatsitott el, így tehát dönöttem azon, én feladtam majd, mostmár a másik nem ha leszolit én akkor fogok megszolalni. Egyébként is visszahuzodó típus vagyok, Tehát aknek nicns és még scaldáot sem akar magának, annak nem kell "felnőnie"?
2017. jan. 16. 08:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

De, neked is fel kellene nőnöd, mert nem maradsz örökké gyerek, és felelősséget kell vállalnod az élet más terültein. Pl. a munkahelyeden, vagy ha a szüleid megbetegszenek. Vagy gondolod, hogy te majd a gyerekszobában nyugodtan játszol a neten, amíg anyád a másik szobában magatehetetlenül fekszik?

Az élet kegyetlen és kötsög, és nagyon gyorsan rá tud kényszeríteni, hogy fel kelljen nőnöd. Egyik haverom járt így, hasonló gondolkodású srác, mint te. Apja váratlanul elhunyt, a sok stressz és a temetés körüli teendők miatt az anyja is kikészült és agyvérzést kapott. Egyik napról a másikra lett családfenntartó, és ápoló a lebénult anyja mellett. De onnantól nem kellett azon törnie a fejét, hogy hogy fog csajozni. Mire az anyja elhunyt, és megszabadult ettől a tehertől, addigra olyan szinten lepukkant (majdnem 40 éves korára), hogy a kutyának se kell már.


Nem ott kezdődik a felnőtt élet, hogy lesz egy csajod, akivel illik különköltözni, sőt még csak nem is a költözéssel.

2017. jan. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
A Te korodban még nem kell olyan nagy dolgokat felmutatni. Ha találsz egy olyan lányt akiért nagyon oda leszel azért majd tenni fogsz, olyan leszel mint egy kiskutya és nem lesz olyan dolog, akármekkora butaság is amit meg ne tennél érte.
2017. jan. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem ugy gondoltam előző válaszoló. Én ugy gondoltam hogy dolgozni fogok, mivel különben unalom unalom hátán, hanem hogy szüleimmel fogok élni, ezáltal nem lesz nagy fellelősség az életemben, de pénzt fogok leadni. Én ugy gondoltam hogy nem lesz külön saját családom, mivel barátnőms em volt még, kamaszkoromban sem, és így nem kell felnőnőm ahhoz.. Egyrészt már minek? Másrészt én már ebbe belefáradtam úgymond. A küdésekbe is stb.
2017. jan. 16. 08:56
 4/14 A kérdező kommentje:
Pénz amugy van nekem szoval azzzal nincs gond,mivel suli melett saját vállalkozásom van, amit én magam épitettem fel. És nem élek rosszul, tehát ergo igy már felnőttem, csak a párkapcslat, hogy én biztosan nem fogok külön költözni, egyrészt pénzkidobás, így ha albérletbe mennék, másrészt, itt van anyukám aki már nem dolgozik tud főzni meg mosni rám, amig nem vagyok itthon.,és ez nekem igy a legjobb. És hogy nem kell senkinek megfelelni.
2017. jan. 16. 08:58
 5/14 anonim ***** válasza:
62%

Első vagyok.

Még mindig ott van az, hogy anyukád már nem dolgozik, tehát valószínűleg nem egy fitt negyvenes nő, hanem idősebb.

Nem vehetsz rá mérget, hogy nem lesz ez még fordítva, és nem kell magad ellátni, meg főzni anyádra, aki nem tud két lépést se megtenni egyedül.


Azt a részét mondjuk nevetségesnek tartom, hogy tíz nő elutasított, és 24 évesen ezért te már elástad magad, mindenről lemondtál, feladtad az egészet, és inkább maradsz anyuci pici fia. A helyedben tényleg nem erőltetném a társkeresést, mert az a felnőttek játéka, te pedig erre valóban nem vagy még elég érett.


Csak az ilyen töketlenség nem egyedül a párkeresésben jelentkezik. Azért jó, hogy van anyucika, mert elpalástolja a többi hiányosságodat. Mondjuk hogy nem igazodsz ki a villanyszámlán, nem tudsz egyedül kikérni egy születési anyakönyvi kivonatot, vagy hogy átvernek a boltban.

Ezeket mind-mind anyucika megcsinálja, neked (most még) nem kell.


Viszont akkor sem élnek örökké a szüleid, és véreset fogsz vizelni, ha egyszer egyedül kell mindent megoldani. Az ilyen töketlen pasik szoktak úgy járni, hogy 40 évesen házasodnak valami anyapótlékkal, aztán 42 évesen ül az utcán, miután az alsógatyájából is kiforgatta, hogy hát ez vele hogy történhetett...

2017. jan. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A felnőtté váláshoz semmi köze ahhoz,hogy van e vagy volt e az illetőnek valakije vagy nem. Felnőtté válás ettől összetettebb dolog.
2017. jan. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%

Nagyon elkeserítő látni, hogy valaki 24 évesen még arról sem rendelkezik egy elfogadható képpel, hogy mit is jelent felnőttnek lenni.

Az még szomorúbb, hogy amíg apáink ennyi idősen családfenntartók voltak és apák, addig más küzd a felnőtté válás ellen.


Ne is csodáld, ha egy nőnek nem kellesz, mert ha akar egy gyereket magának, akkor szülni fog, és nem 24 évesen örökbefogadni.


Számodra képtelen és túlzó elvárás, hogy legyél felnőtt férfi. Ez világos. De akkor ne a nőket állj neki köpködni, hogy miért akarnak férfit maguk mellé, miért nem képesek egy életképtelen kiskamasszal beérni, aki már egyedül ki tudja verni a kukiját!


Ha nem akarnál se csajt, se családot, akkor elve ahhoz a 10 (ez vicc, vagy tényleg ennyi csajnál próbálkoztál csak??) nőhöz se mész oda, elvégre eleve nem akarsz semmit.

Ez a savanyú a szőlő tipikus esete. Te is odavagy, hogy legyen barátnőd, legyen kit dugogatni, csak a felelősség és a többi nem hiányzik, ami ezzel járna. De egy jó kis nővel egy laza "csak szex" kapcsolatban simán benne lennél. Este jön, reggel megy, persze titokban, nehogy anyu kiakadjon.


Nevetséges és szánalmas vagy.


Egyébként nem kell aggódnod, egy csaj se fog kopogtatni az ajtódon, hogy elraboljuk anyukádtól, és erővel rákényszerítsen, hogy felnőjj. :)

2017. jan. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Utolsó: Igazad van.:). Sajnos én iylen nevelésben részesültem, de amugy ah mindekinek a Földön lenne kapcsolata és stb meg gyerel. , akkor már annyi lenne a népesség a Földön hogy el sem férnénk , szoval midn1. Te lemersz ugrani egy 50m mter magsságú darurol de ugy hogy kötélen vagy? Gondoloma válasz nem, és hoygha kéynszeritenek? Vagy alkármi?. te peidg aztán szivinfarktust kapsz.. Ha nekem 24 évesne nem volt barátnőm, de 20 éevs koromig igenis dolgoztam tanultam küözdöttem sőt nem is lázadtam el, mégsem volt, akkor miért kell külön költöznőm meg felnőttesebben vsielkedni, ha egyszer ez már rég megvolt nekem? Én mrá 15 évesen elkedztem dolgozni nappali suli melánonként,..
2017. jan. 16. 10:18
 9/14 A kérdező kommentje:
0És még vamalami megint az általánositás, Én nem dugugatok, sőt undirotonak találom az ilyesmit, ha nincs meg minimum pár honapnyi megsimerés a másikkal. Lehet azért nicns abártnőm:D Mert a nomrális srácok tipusába tartozom.. Lányok oylanok a legtöbb nekik aza fiú kell akinek van valami rossz tulajdonsága hogy aztán lehet ezen porblémázni, és stb..
2017. jan. 16. 10:20
 10/14 anonim ***** válasza:

7. Vagyok.

Az értő olvasással mióta vannak gondjaid? Azt hittem, nem az általánossal küzdesz még 24 évesen is.


A nőknek férfi kell.

Ez eddig egyszerű, nem?

Te nem akarsz felnőtt férfi lenni, de nem érted, miért nem kellesz a nőknek.

Hát jó reggelt!


Egyébként a bungee jumping jó buli, egyszer próbáld ki! Pont arról szól, hogy sokan akkor se mernek kilépni a komfortzónájukból, ha teljes biztonságban vannak. ;)


Téged nem tudlak sajnálni.

Anyád annál inkább. Szerintem ő sem úgy gondolta, mikor gyereket szült a világra, hogy te még ennyi idősen ott fogsz tartani, hogy ágyba kéred a kakaót, és főzzön neked husilevest. Normális esetben most jönne neki is pár jó év az életében, mikor szabadon élhet, kötöttségek és felelősség nélkül, mert a gyerek már kirepült, de még elég fitt, hogy élhessen kicsit saját magának.

Te ezeket az éveket elveszed tőle, és lerágod az életét, a saját kényelmed és a gyávaságod miatt. Elvárod, hogy kiszolgáljon és pátyolgasson, élete végéig. Ha te 45 évesen még otthon laksz, akkor addig. Ezzel pedig túlságosan sok terhet rósz arra a szülőre, aki már felnevelt téged. Jogilag, társadalmilag, és testileg is felnőttnek számítasz, csak agyban nem.


Iszonyatosan önző és szemét dolog, hogy ezt a terhet kérdés nélkül teszed az anyád vállára, és nem hogy segítséget nem jelentesz neki idős(ebb) korára, de még plusz munkát is adsz élete végéig.



Szerintem rögtön írj ilyen bemutatkozót a társkeresőn, hogy "önző, hisztis, akaratos kisgyerek keres olyan nőt, aki meleg kakaóval várja minden este, kiváló húslevest főz, és elviseli a férfináthát évi 360 napon át".

Ne csodálkozz, ha erre csaj se kíváncsi.

2017. jan. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!