Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Két fajta férfi van (az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két fajta férfi van (az alábbi szempontból). Te melyik vagy, férfi válaszoló?

Figyelt kérdés

Az egyik megmutatja a csöcsös képet, amit a nője küld, a haveroknak, hogy ú, de jó nő, a másik pedig szól a nőnek, ne most küldje, nehogy meglássák a haverok akikkel épp lóg.

Szóval az egyik felvág a nője bombasztikus testével, a másik meg rejtegeti.


2017. jan. 16. 11:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem értelmes férfi nem mutogatja prédaként a barátnőjét. Ruhában is lehet látni egy nőn,hogy néz ki,a másik meg hogy engem vár otthon meztelenül én meg őt.
2017. jan. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Meztelen képet nem mutatok másnak, de egyébként büszke vagyok rá, nem rejtegetem.
2017. jan. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Van egy harmadik.
2017. jan. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Heart of Darkness ***** válasza:
100%
Egyik se, de ami intim dolog, például egy erotikus kép amit neked küld egy lány, azt illik úgy kezelni és nem mutogatni meg továbbküldeni haveroknak.
2017. jan. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
38%

Nem mutogatom senkinek.

Viszont nem is igazán olyan nőt szertnék aki csöcsös képeket küld.

A szexnek szexualitàsnak az àgyban a helye szerintem.

2017. jan. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
20%

A barátnőmét biztos, hogy nem mutogatom, szólnék neki, hogy ne most, nem alkalmas. Ha csak egy lány akivel szexkapcsolat van, azt körbemutatnám, az biztos :D

Szerintem ezzel a legtöbben így vagyunk.

2017. jan. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Szerintem az erotikus kép küldése kedvesség, játékosság. Ahhoz nagyon prűdnek kell lenni, hogy az ember ne is gondoljon ilyenre mikor a párjával beszélget.
2017. jan. 16. 12:09
 8/18 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem meg semmi játékosság nincs abban, ha pucér meg félmeztelen képeket küld egy csaj.

Akinek csak ennyi esze van, azt meg tényleg körbe lehet mutogatni a haveroknak, elvégre ennyi az össz értéke. Azzal mégse lehet dicsekedni, hogy milyen okos.


A libát nem az eszéért szeretik, hanem a melle húsáért.

2017. jan. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Baj lenne ezzel a világgal, ha csak erre a kategóriára lehetne szétosztani minket.
2017. jan. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért, aki nem büszkélkedik el egyből, az nem biztos, hogy rejtegeti. Az is lehet, hogy csak -nem is tudom- tiszteli a párját.

Én szoktam intimebb képeket küldeni a páromnak, amíg dolgozik. Nem rejteget, nagyon is büszke rám, de azért tisztel annyira, hogy ne hívja oda az egész irodát, hogy nézzétek, itt a feleségem, látod, még két gyerek után is milyen feszes :D Publikusan is vállalható képekkel már untatja az asztaltársaságot, de a cicis képekkel tisztában van, hogy csak neki szánom, és nem is akarja a munkatársai szívét/péniszét fájdítani azzal, hogy milyen nőt kapott meg.

2017. jan. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!